Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Інформаційний портал SPEKA взяв інтерв’ю у CEO українського клубу IKLA Максима Беднарського. Публікуємо найбільш цікаві відповіді.

Україна та українці зараз престижний бренд у світі. Як це вплинуло на український кіберспорт? Що сталося з українським кіберспортом і командами під час війни?

Війна вплинула на кіберспорт, як і на всі інші аспекти нашого життя. Тож не дивно, що за останній рік виникло багато додаткових перешкод для розвитку команд та кіберспорту в Україні загалом. Наразі майже відсутні турніри аматорського та професійного рівня, які раніше активно проводилися і сприяли розвитку та появі нових гравців. Крім того, під час війни в Україні суттєво скоротилося фінансування та партнерство. Додалися проблеми з енергопостачанням та інтернетом через атаки російських окупантів на інфраструктуру України. 

Чи є у міжнародній кіберспортивній спільноті розуміння ситуації в Україні? Як до війни ставляться провідні кіберспортивні організації? 

На жаль, російським кіберспортсменам дозволяють виступати під прапором держави агресора, публічно не засуджують дії агресора. З цього можна зробити висновок, що повного розуміння зараз немає. 

Справжнє розуміння війни приходить тільки тоді, коли війна поруч із тобою та впливає на тебе чи тих, кого ти знаєш. 

Які перспективи українського кіберспорту після закінчення війни?

Війна посприяла пришвидшенню становлення самоідентичності, яка відокремлює український кіберспорт від так званого СНД-регіону та російськомовного сегменту. Це даватиме довгостроковий кумулятивний ефект, що призведе до справжнього буму всередині країни та створення власної життєздатної бізнесової екосистеми у кіберспорті. Попри війну, я бачу великі перспективи розвитку галузі. 

Ви позиціонуєтесь як суто українська команда. Як розв’язуєте питання з пошуком талановитих гравців? 

В Україні багато молодих перспективних гравців. Чимало тих, які грають у командах із топ-100. Ми застосовуємо механізми відбору за допомогою психолога та тренерів. Також ми створили академію, куди увійшли п’ять перспективних гравців, таким чином сприяємо розвитку українських кіберспортсменів.

Повну версію інтерв’ю можна прочитати за цим посиланням.

Материалы по теме

Колишній тренер IKLA шукає інвесторів або роботу в Європі чи Америці

0

Колишній тренер українського клубу IKLA і аналітик студії Maincast Роман WOLF Михайленко повідомив, що шукає роботу в Європі чи Америці на посаді тренера чи аналітика, а також готовий зібрати команду для інвесторів.

Головна зірка IKLA виступить за Monte

0

Головна зірка IKLA Владислав kvem Король зіграє за Monte на турнірі RES Regional Series 1, про це повідомив CEO IKLA Максим Беднарський і клуб Monte.

Український клуб IKLA припинив діяльність. Згадуємо історію амбітного проекту Максима Беднарського

Український клуб IKLA не зміг пережити перехід на нову версію Counter-Strike і поразку на відбіркових до RMR PGL Major Copenhagen 2024.

Стали відомі переможці європейських закритих кваліфікацій на RMR PGL Major Copenhagen 2024

Стали відомі всі переможці європейських закритих кваліфікацій на RMR PGL Major Copenhagen 2024. Команди, розділені на дві групи по 16 колективів відіграли за швейцарською системою і половина з них пройшла на європейський RMR, а половина залишилася з Мейджором лише у мріях.