Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

PGL опублікували документ з офіційними складами усіх учасників RMR-турнірів. Деякі моменти викликають обурення — це справжня зрада, деякі можуть бути цікавими вболівальникам.

  • Російські клуби Gambit, VP, forZe, QUAZAR, Entropiq, Spirit та ASG вказані зі своєю оригінальною назвою, тобто жодних обмежень на назву поки немає!
  • NAVI заявили свій актуальний склад, headtr1ck — запасний, що говорить про те, що команда не втрачає надії зберегти склад принаймні до закінчення мажора.
  • Кримчанин svyat з команди AVE (зареєстрованої на RMR-турнір як ASG) у заявці вказав, що є українцем (судячи з усього він хоче просто уникнути проблем з логістикою, бо відомо, що в нього залишився український паспорт. Раніше на інших турнірах та на HLTV він фігурував під російським прапором).
  • Astralis заявили на RMR у якості основного гравця Lucky, хоча на ESL Pro League грають з Farlig. Ймовірно це пов’язане із необхідністю зберегти в основі хоча б 3 гравці, що брали участь у PGL Major Stockholm. Farlig — запасний.
  • NIP виключили phzy зі складу команди, додали Brollan. При цьому device все ще на позиції шостого гравця.
  • Bubzkji — запасний у Vitality, Kjaerbye — у Heroic.

 

 

Материалы по теме

VALVE вразили феноменальною сумою, яку професійні команди отримали від уболівальників за останній рік

VALVE звернулися до ком’юніті у зв’язку з 10-ти річчям CS:GO. Найцікавіше, про що вони повідомили, це про суму грошей, яку професійні команди отримали за останній рік завдяки ком’юніті, яке купує стікери та інше. Ця сума становить феноменальні 70 мільйонів доларів, значно більше, ніж будь-які призові фонди не тільки у CS:GO, а навіть на The International.

Вийшло оновлення CS:GO присвячене 10-ти річчю гри. Tuscan додали у змагальний режим

VALVE випустили оновлення CS:GO на честь десятиріччя гри. Додано різну косметику, а також нарешті у змагальний режим додали карту Tuscan.  Зміни, внесені в оновленні ● Додана капсула зі стікерами ● Нові карти ● 10 річна святкова монета — Отримайте свою монету на День народження, заробивши достатньо досвіду для свого першого внутрішньоігрового дропу за тиждень.  [РІЗНЕ]

Скандал року у Dota 2! VALVE порахували бали DPC не за власними правилами і замість Outsiders запрошення на TI отримали fnatic

У світовому кіберспорті черговий скандал, причому цього разу його винуватцеми стали не гравці чи команди, а сама компанія VALVE, яка є правовласником двох провідних кіберспортивних дисциплін Dota 2 та CS:GO.

V1lat емоційно відреагував на затримку виходу документалки True Sight. Трейлер фільму, який вийде 24 вересня

Valve повідомили, що традиційний фільм True Sight, цього разу про перемогу Team Spirit на The International 10, таки вийде 24 вересня.