Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Турніри серії CCT (Champion of Champions Tour) несподівано стали місцем стабільного заробітку для росіян. В той час, як більшість світових трофеїв найвищого гатунку забирають європейські колективи, турніри від організатора GRID стали популярними у команд насамперед ТІР-2 рівня, до якого і відноситься більшість провідних російських клубів.

Так на останньому турнірі CCT Online Finals #2 представники країни-терориста окупували весь п’єдестал пошани, посівши всі три перших місця.

Перемогу отримали Virtus.pro, другими стали Spirit, а Aurora виборола бронзу. Лише за це змагання росіяни отримали 165 тисяч доларів із 200 тисяч загального призового фонду.

Загалом же у ТОР-10 команд, які найбільше заробили на турнірах серії CCT, можна побачити одразу чотири колективи з Росії, причому три з них входять до першої четвірки – це Forze, Virtus.pro, та Aurora. Не сильно від них відстали Team Spirit. Поза десяткою опинилися Spirit Academy та 1Win, але і вони встигли непогано заробити. 

ТОР-10 команд, які заробили найбільше на CCT

Forze — $135 000

Virtus.pro — $100 000

Monte — $90 000

Aurora Gaming — $83 000

Copenhagen Flames — $78 000

Eternal Fire — $67 000 

Team Spirit — $64 000

SAW — $56 000

Astralis — $56 000

Bad News Eagles — $52 000

Загалом же російські команди у 2023 році на турнірах серії CCT заробили 467 тисяч доларів США. Ці гроші росіяни принаймні частково витратять в Росії і частина з них точно піде на вбивство українців. Нажаль така ситуація можлива через те, що світова кіберспортивна спільнота досі не забороняє росіянам виступати на турнірах в тому числі і під російськими прапорами. 

Таким чином європейські організатори підтримують російський кіберспорт і, хай і опосередковано, але підтримують війну Росії проти України, хоча ніщо не заважає їм не допускати росіян на турніри чи допускати тільки під нейтральним прапором, як це робиться у традиційних видах спорту.

Материалы по теме

Монгольські команди виграли три з чотирьох перших місць на Чемпіонаті Світу з PUBG Mobile. Підсумки турніру

Монгольські команди повністю домінували на PUBG Mobile Global Championship 2023, фінальна частина якого відбулася в Стамбулі. 50 команд з усього світу боролися за престижний титул і три мільйони доларів США, проте саме гравці з Монголії увезли в безкрайні степи основну частку призового фонду.

Nigma Galaxy розгромили NAVI Javelins в фіналі ESL Impact League Season 4. Турнір дивилося в 10 раз менше людей, ніж рівнозначний чемпіонат з VALORANT

0

Nigma Galaxy стала переможцем ESL Impact League Season 4 Finals, у фіналі російська команда розгромила польський склад NAVI Javelins.

Відбулася церемонія The Game Awards 2023. В усіх п’яти кіберспортивних номінаціях перемогли ігри Riot Games

Відбулося церемонія нагородження премією The Game Awards 2023. Церемонія проводилася вже в десятий раз, на відміну від Esports Ewards дана премія охоплює не тільки кіберспорт, а насамперед ігрову індустрію, проте включає в себе і кілька кіберспортивних номінацій.x

BiG виграли CCT 2023 ONLINE FINALS 5, заробивши 100 тисяч доларів

0

BiG стали чемпіонами онлайн-турніру CCT 2023 ONLINE FINALS 5. У фіналі німецький клуб переміг росіян Aurora Gaming. За перемогу команда здобула 100 тисяч доларів з загального призового фонду в 200 тисяч.