Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

З’явилося більше інформації щодо програми підтримки кіберспортивних клубів Esports World Cup від суверенного фонду державного капіталу Саудівської Аравії. Як повідомлялося раніше додаткове фінансування отримають 28 клубів, 22 з яких саудити визначили самостійно, а на 6 вакантних місць оголосили відкритий конкурс.

Наразі стало відомо, що в рамках програми стипендіати в середньому отримають по 600 тисяч доларів залежно від їх досягнень і кількості дисциплін, в яких вони представлені. Цей пункт пояснює, чому великі кіберспортивні клуби почали відкривати склади по екзотичним для себе дисциплінам типу Starcraft II, які водночас представлені на турнірі Esports World Cup. 

Джерела повідомляють, що клуби будуть отримувати від 100 до 300 тисяч доларів лише за відкриття нових складів, при тому, що вони можуть ще й не пройти відбіркові на Esports World Cup.

Загалом серед 28 клубів буде розподілено 16,8 мільйона доларів, що перевищує загальні річні призові фонди в дуже багатьох дисциплінах. 

Вочевидь саудити роздають мільйони не просто так. Можливо вони перші зрозуміли, як консолідувати такий різний і різноплановий кіберспорт, в якому безліч дисциплін і вони часто абсолютно ніяк не перетинаються одна з одною. Величезна кількість ігор також заплутує спонсорів, інвесторів і всіх інших, хто не з кіберспорту.

Дотери можуть абсолютно нічого не знати про Starcraft II, а каесери навіть не уявляти, що існує мобільна дисципліна, в рази  популярніша за КС.

Організатори Esports World Cup хочуть зліпити з величезної, але дуже розрізненого кіберспортивного Франкенштейна щось цілісне і зрозуміле звичайній далекій від кіберспорту людині. Цим зрозумілим може стати визначення найсильнішої команди не в якійсь дисципліні, а загалом в кіберспорті. На думку шейхів це буде головною нагородою в індустрії. 

Підтримкою клубів з паралельним розвитком Esports World Cup Ріяд будує абсолютно нову систему кіберспорту, де всім керують не федерації і навіть не розробники ігор, всім керує суверенний фонд державного капіталу Саудівської Аравії.

В останні роки Ріяд скупив майже всі найцінніші активи кіберспорту, взяв під контроль ключові федерації, скупив чи отримав велику долю в компаніях по розробці ігор, купив всій власний потужний кіберспортивний клуб і запустив найбільший кіберспортивний турнір на планеті, на якому минулого року розіграли 45 мільйонів доларів. 

Поки ми думали, що кіберспортом керують розробники ігор, світ змінився. Цього року Valve тихо відповзла в бік, звільнивши дорогу справжньому монстру, який у нас на очах перетворюється в гегемона світового кіберспорту. 

Материалы по теме

Team Spirit взяли в партнери російського букмекера, який платить сотні мільйонів податків, які йдуть на війну в Україні

Російський клуб Team Spirit змінив головного спонсора з неліцензійного російського букмекера 1xbet на російського букмекера, який не просто має ліцензію в Росії і платить збори і податки в російський бюджет, а і відкриває філіали в тимчасово окупованому Криму.

На Esports World Cup 2024 розіграють найбільший призовий фонд в історії кіберспорту. Найбільше грошей зароблять клуби, а не гравці

Організатори Esports World Cup нарешті оголосили призовий фонд свого турніру і принципи його розподілу. Призовий EWC2024 стане не тільки найбільшим призовим фондом в історії кіберспорту, а і найважливішим для кіберспортивних клубів, бо вони вперше матимуть шанс заробити на призових більше, ніж кіберспортсмени.

Новачки рвуться в бій. Як пройшов другий етап Warm Up League Spring Cup 2024

Між другим і третім етапом Warm Up League Spring Cup 2024 була незвично довга перерва – цілих три тижні. Тому давайте напередодні нової гонки, згадаємо як пройшла і чим завершилась попередня зустріч пілотів.

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024

0

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024 і заробили титул та 100 тисяч доларів. Таким чином європейський колектив, який вже тривалий час займає першу сходинку світового рейтингу, перервав свою серію програних фіналів і здобув важливу перемогу.