Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Natus Vincere нарешті провели хоч якісь зміни у складі з CS:GO. Як і очікувалося з команди не виключили всіх російських гравців, але виключили самого одіозного – капітана команди з CS:GO Кирила BoombI4 Михайлова.

В офіційній заяві клубу наголошується на тому, що гравця виключено не через рівень його гри, а через “високі репутаційні ризики для клубу”. 

Після завершення PGL Major Antwerp кіберспортивний клуб NAVI виключив з активного ростера CS:GO Кирила BoombI4 Михайлова. Причини рішення пов’язані з високими репутаційними ризиками для клубу та не є результатом його гри.

Дякуємо BoombI4 за три роки в NAVI: його самовіддачу та внесок у перемогу на PGL Major Stockholm 2021Intel Grand Slam 3 та інших великих чемпіонатах.

Склад команди на BLAST Premier: Spring Finals повідомимо додатково.

Нагадаємо, що Бумич так і не зробив нормальної заяви щодо війни в Україні, а його дружина після початку війни неодноразово та публічно зізнавалася у любові до Росії, викладала фото на тлі російських танків та іншими способами провокувала ком’юніті. 

Коментар Gameinside: Судячи з усього, з трьох сценаріїв, про які ми писали у статті буквально вчора, NAVI обрали третій та найімовірніший.

Бумич, як головний тригер ненависті до команди, послугує своєрідним “козлом відпущення”. Інших 19 гравців з Росії NAVI не будуть звільняти. 19 гравців з громадянством убивць українського народу і надалі будуть виступати під прапорами України, слугуючи рупором пропаганди і впроваджуючи на весь світ ідеї про “братські народи Росії та України”, та що “не все так однозначно”.

Материалы по теме

Анонсовано перші Олімпійські ігри з кіберспорту. Згідно з угодою з МОК Саудівська Аравія контролюватиме їх 12 років

Міжнародний Олімпійський Комітет оголосив, що перші Олімпійські ігри з кіберспорту відбудуться в Саудівській Аравії.

Оновився рейтинг Valve, через який команди проходять на Мейджор. В рейтингу враховуються українські турніри серії ROG CUP

0

Valve оновили свій рейтинг, який є ключовим для потрапляння команда на RMR і, відповідно, на Мейджор. Враховуючи те, що на найближчий Мейджор взагалі не буде жодних відкритих кваліфікацій в Європі, рейтинг Valve стає надзвичайно важливим для кожної команди.

Збірні України в шести дисциплінах розпочали європейські кваліфікації на Чемпіонат світу WEC24

Федерація кіберспорту України UESF повідомила, що розпочались Європейські кваліфікації на Чемпіонат світу від IESF. В усіх перерахованих дисциплінах братимуть участь українські збірні, які було визначено на національних кваліфікаціях навесні цього року. 

Батальон Варшава. Монте підписали dycha⁠ і hades⁠ і перетворилися в клуб з польським ядром, орієнтованим на ЄС

Monte фактично переїжджають до Польщі, принаймні тепер на HLTV ми будемо бачити у команди саме польський прапор, що виглядає вкрай дивно з огляду, що логотип Монте зроблено на базі українського тризубу.