Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Natus Vincere нарешті провели хоч якісь зміни у складі з CS:GO. Як і очікувалося з команди не виключили всіх російських гравців, але виключили самого одіозного — капітана команди з CS:GO Кирила BoombI4 Михайлова.

В офіційній заяві клубу наголошується на тому, що гравця виключено не через рівень його гри, а через «високі репутаційні ризики для клубу». 

Після завершення PGL Major Antwerp кіберспортивний клуб NAVI виключив з активного ростера CS:GO Кирила BoombI4 Михайлова. Причини рішення пов’язані з високими репутаційними ризиками для клубу та не є результатом його гри.

Дякуємо BoombI4 за три роки в NAVI: його самовіддачу та внесок у перемогу на PGL Major Stockholm 2021Intel Grand Slam 3 та інших великих чемпіонатах.

Склад команди на BLAST Premier: Spring Finals повідомимо додатково.

Нагадаємо, що Бумич так і не зробив нормальної заяви щодо війни в Україні, а його дружина після початку війни неодноразово та публічно зізнавалася у любові до Росії, викладала фото на тлі російських танків та іншими способами провокувала ком’юніті. 

Коментар Gameinside: Судячи з усього, з трьох сценаріїв, про які ми писали у статті буквально вчора, NAVI обрали третій та найімовірніший.

Бумич, як головний тригер ненависті до команди, послугує своєрідним «козлом відпущення». Інших 19 гравців з Росії NAVI не будуть звільняти. 19 гравців з громадянством убивць українського народу і надалі будуть виступати під прапорами України, слугуючи рупором пропаганди і впроваджуючи на весь світ ідеї про «братські народи Росії та України», та що «не все так однозначно».

Материалы по теме

Razer і Dolce&Gabbana в колаборації створять колекцію одягу і девайсів для геймінгу та кіберспорту

Один з провідних виробників девайсів для кіберспорту компанія Razer оголосила про колаборацію з модним брендом Dolce&Gabbana.

Оголошені номінанти щорічної премії Esports Evards 2023. Дивитися весь список

Оголошено номінантів щорічної премії Esports Evards, яка є своєрідним оскаром у світі кіберспорту. Цього року статуетки будуть розігруватися у 28 номінаціях.

ESIC дискваліфікували колишнього гравця Monte Джоеля Joel Халмлунда за ставки у матчах проти власної команди

Комісія з доброчесності в кіберспорті ESIC дискваліфікувала колишнього гравця Monte та Godsent Джоеля Joel Халмлунда.  У повідомленні ESIC гравця звинувачують в участі у підставних матчах.

Стало відомо, які видавці заробляють найбільше на Steam

Аналітичний сервіс Gamalytic опублікував рейтинг видавців, які найбільше заробили на платформі Steam. Очікувано перше місце посіли самі розробники Steam компанія Valve, їх сукупний дохід склав 8,6 мільярдів доларів. Загалом до списку видавців, які заробили понад мільярд доларів в Steam увійшло 9 компаній.