Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Колишній CEO HellRaisers Олексій Magician Слабухін прокоментував ряд останніх новин кіберспорту в себе на каналі в телеграм.

Як і передбачав раніше, розвиток кіберспорту у Східній Європі пішов за сценаріями. Ринок кіберспорту в Східній Європі влаштований так, що варіанти, які можна робити в кризу, рахуються на пальцях однієї руки.

Gambit: Склад CS:GO проданий, а Dota 2 та Fortnite будуть розпущені за інформацією V1lat. Разом залишаться склади Apex і Valorant, які є основним активом. CS:GO склад вдало продали Cloud9: у заявах згадується агентство Ulti, якому належали права. У реалії агентство виконало роль прокладки при передачі прав власності на контракти гравців у Cloud9, ймовірніше через санкції або схеми платежів з продажу цих контрактів (Пару років тому деякі агенції допомагали «ховатися від податків» і уникати обмежень банків). І думаю, сума угоди безпосередньо залежала від виходу на мажор + попадання в легенди. Рішення у MTC (Власники клубу Gambit) всього 3: заморозити клуб до кращих часів, продати клуб (але кому він потрібен без складів) або провести схему зміни власника, публічно це показавши, але далі володіти клубом.

Virtus.Pro: Хоч CS:GO склад пройшов на Мажор, по суті це нічого не означає – клуб все також під санкціями, а доля їх стікерів досі невідома (Рішення ще не ухвалили). Якщо Gambit вирішили, на мою думку, розумно та красиво вчинити з активом, то VP за рахунок запасів грошей тримають склади. Але є одне але — CS:GO склад ледве пройшов на Major, Dota склад показує спад, а ринок не дає можливості отримувати нових талановитих гравців. Клуб буде повільно вмирати, поки не настане жорстке перезавантаження.

Dota 2 та Букмекери: Як і писав, через відхід багатьох спонсорів, ринок почали поглинати букмекери, оскільки це ті, у кого завжди будуть гроші. І найперший крок – підписання Ex-Winstrike компанією BetBoom та назва команди ім’ям букмекера. Є одне АЛЕ — Valve дуже не люблять назви команд, де є бетинг або adult (Приклад Youporn CS:GO). Якщо і пограють якийсь час локальні турніри, то вже від Valve будуть проблеми. Щодо Dota 2 DPC – інформація правдива, цього тижня починається «короткий сезон», щоб добрати команди на Major і не порушити екосистему. Вперше за довгий час ми спостерігатимемо картину, коли кількість міксів буде нарівні з кількістю організацій. А це прямий показник розвитку гри та регіону.

Що буде далі? VP і Forze будуть борсатися у своїй екосистемі, на фоні з’являтимуться стаки та клуби із зарплатами 200$, які хочуть зробити бізнес на букмекерах, а ті, в свою чергу, радіючи виходу з ринку міжнародних БК, ділитимуть частки гравців. Після цього почнуть втручатися ФКС і як зазвичай «робити вітер» або, можливо, за допомогою уряду, отримають якийсь вплив і почнуть диктувати умови маленьким клубам та стакам. Directed by Robert B. Weide

Раніше ми писали про те, що стало відомо попередній розклад Східноєвропейського сезону DPC.

Материалы по теме

Українець Ігор w0nderful Жданов замінить Абдулхаліка degster Гасанова у Team Spirit

З перевірених джерел нам стало відомо, що новим снайпером Team Spirit стане молодий український гравець Ігор w0nderful Жданов. Гравець добре відомий на українській аматорській сцені, але мало відомий широкій публіці. У Spirit українець замінить Абдулхаліка degster Гасанова, який відмовився переїжджати з командою до Сербії.

«Ще один проект для монетизації» — колишній СЕО HellRaisers Олексій Слабухін випустив статтю, де розкритикував командні бандли в Dota 2

Колишній директор HellRaisers проаналізував командні бандли в Dota 2, що вийшли днями. На думку експерта, за останні роки Dota 2 перетворилася з головного конкурента LoL на «ще один проект для монетизації».

Колишній директор HellRaisers дав оцінку останнім решафлам на про сцені Dota 2 та повідомив, що ринок доти вмирає

0

Олексій Слабухін, колись очолювавший HellRaisers дав свою оцінку решафлам на про сцені Dota 2. На його думку сцена Доти поступово вмирає, старі гравці тримаються один одного і просто перемішуються, а сильних трансферів з претензією на перемогу на The International не має.

Ісса ⁠ISSAA⁠ Мурад призупинив кар’єру гравця CS:GO та перейшов у національну команду з VALORANT

0

Колишній легіонер HellRaisers Ісса ⁠ISSAA⁠ Мурад презупинив кар’єру в CS:GO.  Йорданський гравець переходить у VALORANT і приєднується до складу YaLLa. Він повернеться до команди, що базується на Близькому Сході, і буде намагатися гідно представляти свій регіон в новій грі.