Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Турнірний оператор ESL повідомив, що квитки на фінальні дні IEM Rio Major 2022 з CS:GO були розпродані протягом години.

На тлі проблем із покупкою квитків бразильські фанати CS:GO та кіберспортсмени почали вимагати від ESL перенести IEM Rio Major 2022 з Олімпійської арени в Ріо, розрахованої на 18 тис. глядачів, на футбольний стадіон, який може вмістити набагато більше уболівальників.

На підтримку цієї пропозиції, зокрема, висловився снайпер Natus Vincere Олександр s1mple Костилєв, який навіть пошуткував, що пропустить Мейджор, якщо його не перенесуть на великий стадіон.

В Ріо є великий футбольний стадіон Maracana, який вміщує понад 78 тисяч глядачів.

Раніше ми писали про анонс IEM Rio Major 2022 який пройде з 31 жовтня до 13 листопада в Ріо-де-Жанейро. 

Материалы по теме

ESL FACEIT Group звільняє 15% персоналу по всьому світу

ESL FACEIT Group, яка є дочірньою компанією Savvy Games Group, яка, своєю чергою, належить суверенному фонду державного капіталу Саудівської Аравії, Public Investment Fund звільнила 15% свого персоналу. 

Monte звільнили sdy. Що буде з командою і гравцем

Неочікувано для всіх  сьогодні український клуб Monte звільнив свого лідера Віктора sdy Оруджева. В офіційній заяві клуб повідомив, що контракт гравця не подовжено за згодою обох сторін. Проте з заяви гравця стає зрозумілим, що ініціатором звільнення була команда.

Олександр Зінченко оголосив список всіх учасників свого благодійного шоу матчу і серед них є s1mple

0

Олександр Зінченко назвав всіх учасників свого благодійного шоу матчу, метою якого є збір 30 мільйонів гривень. На сервері в CS2 зустрінуться як відомі футболісти, так і блогери та зірки CS2 і навіть захисники з батальйону Айдар.

“Кіберспорт поза політикою”, або як президенти шести країн відкривали “Ігри майбутнього” в Казані

Коли у 2014 році Росія анексувала Крим і розпочала війну на Донбасі, переважна більшість українських кіберспортсменів і кіберспортивних діячів продовжили грати в російських командах, на російських турнірах і їздити на заробітки до Москви, облаштовуючи студії і виступаючи зі сцени міжнародних змагань, чи коментуючи матчі цих змагань, організованих путінським олігархом для відмивання репутації вбивць і загарбників.