Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Epic Games окреслила амбітні плани щодо метавсесвіту, і в четвер видавець «Fortnite» оголосив, що має намір створити його частину з Lego.

Epic і LEGO Group уклали довгострокове партнерство, щоб «формувати майбутнє метавсесвіту», створюючи цифровий досвід, де діти можуть безпечно грати в Інтернеті. Хоча компанії не вдавалися в подробиці про те, як це буде виглядати в оголошенні в четвер, вони окреслили три принципи, що керують розвитком: пріоритетне забезпечення благополуччя дітей, захист приватного життя дітей і забезпечення як дітей, так і дорослих необхідними інструментами для формування їхнього життя і цифрового досвіду.

«LEGO Group захоплює уяву дітей та дорослих завдяки творчим іграм протягом майже століття, і ми раді об’єднатися, щоб побудувати простір у метавсесвіті, який буде веселим, розважальним та створеним для дітей та сімей», – заявили в Epic Games. засновник і генеральний директор Тім Суїні у випуску новин.

Epic Games вважає, що Інтернет зламаний. Це їхній план, щоб це виправити.

Визначення метавсесвіту дуже варіюється, але, як правило, вважається наступною еволюцією Інтернету: мережа віртуальних просторів, яка відкриває для користувачів нові способи взаємодії з брендами, послугами та один з одним онлайн. Раніше Суіні сказав, що він уявляє метавсесвіт, як свого роду онлайн-ігровий майданчик, загальний простір, де люди спілкуються як з брендами, так і з іншими користувачами, безперешкодно переміщаючись між іграми для кількох гравців, розважальними платформами для потокової передачі та іншими цифровими досвідом.

Залишається незрозумілим, що передбачає новий проєкт або як бренд іграшок Lego вплине на метавсесвітні прагнення Epic. Компанія Epic Games відмовилася вдаватися в деталі.

Завдяки Unreal Engine від Epic і досвіду розробки ігор, це партнерство відкриває потенціал для гри Lego в пісочниці, щоб конкурувати з популярними платформами створення, такими як «Roblox» і «Minecraft». Epic вже досяг успіху серед молодої аудиторії з «Fortnite», грою, яка принесла компанії понад 9 мільярдів доларів доходу у 2018 та 2019 роках.

Материалы по теме

BLAST підписали багаторічну угоду з Epic Games на проведення турнірів з Fortnite і Rocket League

Турнірний оператор BLAST, відомий насамперед своєю екосистемою турнірів BLAST Premiere з Counter-Strike оголосив, що буде проводити найбільші кіберспортивні турніри Epic Games.

Організатори Чемпіонату Світу з Fortnite дискваліфікували російських гравців через війну в Україні

Розробник гри Fortnite дискваліфікував росіян з Чемпіонату Світу з популярної королівської битви, посилаючись на санкції, які було введено після початку повномасштабної війни в Україні.

Lego випустили конструктор у вигляді кіберспортивного трака для проведення змагань

Компанія Lego створила перший набір, присвячений кіберспорту. З 1 січня 2023 року на полиці магазинів надійшла кіберспортивна вантажівка зі сценою, комп’ютерами, гравцями, великими екранами і навіть кубком.

Epic Games виплатить 520 мільйонів доларів за порушення правил FTC у грі Fortnite

Epic Games досягла мирової угоди з Федеральною торговою комісією США (FTC). Видавець ігор має заплатити 245 мільйонів доларів FTC, щоб «вирішити проблеми, пов’язані з попереднім дизайном магазину товарів Fortnite та систем відшкодування у Fortnite». Крім того, Epic має заплатити ще 275 мільйонів доларів, щоб «вирішити проблеми, пов’язані з конфіденційністю дітей».