Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Аналитик студии Maincast, он же бывший тренер mousesports Сергей LMBT Бежанов прокомментировал приход нового игрока в Syman Gaming.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «Я был потерян, мне было сложно». Звёзды датского CS:GO обсудили проблему с выгоранием игроков

Напомним, что ранее Syman Gaming подписали нового игрока, им стал казахский игрок Айдос kade0 Хайржан.

Состав Syman Gaming:

  • Рустем mou Телепов
  • Санжар neaLaN Ишкаков
  • Давид n0rb3r7 Даниелян
  • Николас Keoz Джус
  • Айдос kade0 Хайржан

На  прошедшем RMR-турнире ESL One: Road to Rio в СНГ регионе Syman Gaming в составе с kreaz заняла шестое место, на групповом этапе одолев Natus Vincere со счётом 2:1. Также, становится очевидно, что с Syman Gaming снимут 20% RMR-points из-за замены в составе.

Материалы по теме

RedBull випустили півторагодинний фільм про славетну історію кіберспорту CS:GO

RedBull випустили шикарний документальний фільм Memories of CS:GO, присвячений CS:GO. В півторагодинному кіно можна побачити чимало легенд епохи КСГО, почути від них цікаві історії і поринути в легендарне минуле улюбленої гри мільйонів.

RedBull випустять фільм в пам’ять по CS:GO

0

RedBull відомі своїми потужними та атмосферними відео зі світу спорту вирішили випустити відео, присвячене ері CS:GO. Фільм має вийти 26 березня і, судячи з трейлера, в ньому можна буде побачити чимало справжніх легенд, які зробили гру великою.

“Дякую, Valve, але йди до біса” – переклад статті Річарда Льюїса про помилки Valve, шахраїв та злочини ESL за час історії CS:GO

До завершення ери CS:GO найвідоміший в світі кіберспортивний журналіст підбив підсумки десятилітньої епохи Великої гри. Річард Льюїс в першу чергу закцентував увагу на проблемах гри, хижій поведінці турнірних операторів, шахраях, яки ганьбили гру роками і Valve, які закривали на це очі. Пропонуємо вашій увазі повний переклад матеріалу.

Сервіс Gamalitic підрахував, скільки мільярдів доларів Valve заробили на CS:GO

Аналітичний портал Gamalitic підрахував, скільки Valve заробили на Counter-Strike: Global Offensive. Методика підрахунку не надто прозора, тож ці цифри складно перевірити, проте від цього вони не стають менш цікавими.