Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російський гравець G2 Ілля m0NESY Осіпов декілька разів використав баг на на карті mirage на PGL Major Antwerp 2022

У третьому раунді проти Imperial російський гравець кинув димову гранату на невидиму текстуру, що дозволило отримати видимість міду та вбити двох суперників.


Цей смок утворює ванвей у вікні, навіть якщо там лежить димова граната супротивника. Фактично баг робить просвіт у димі супротивника, причому з іншої сторони просвіту немає, тому гравці атаки не бачать опонента, що дозволяє отримати велику перевагу стороні CT.

 

В мережі розгорнулися серйозні дебати навколо бага. Багато хто зазначив, що цим має зайнятися ESIC так як баг набагато небезпечніший за баг обсервера. Почалися розмови про перегравання ігор або навіть дискваліфікацію, але несподівано m0NESY заявив, що цей баг йому дозволили використовувати адміни PGL. 

Нам потрібно якнайшвидше виправити цю помилку з одностороннім димом, який дозволяє бачити крізь нього. Використання іншої гранати для створення бага не може бути законним — прокоментував ситуацію Фін karrigan Андерсен

В свою чергу російський гравець повідомив наступне:

Ми запитали у адміністраторів турніру RMR кваліфікацій, чи можемо ми використовувати цей дим. Вони дозволили його використовувати.

Проте правилами турніру заборонене використання будь-яких багів, які порушують принципи чесної гри. В цьому випадку баговий смок частково прибирає дим суперника і дає явну перевагу нечесним шляхом. Не дивлячись на це, адміністратори PGL випустили заяву, згідно з якою вони дозволяють використовувати цей баг. 

Ми використовуємо останню клієнтську версію CS:GO і дозволяємо застосовувати дану димову гранату надалі — заявили PGL.

Відео з інструкцією як зробити баг

 

Пізніше Асоціація професійних гравців CS:GO оголосила, що одноголосно прийняла рішення не використовувати баг на турнірі, причому проти використання багу виступили і гравці G2

На цей час члени CSPPA одноголосно проголосували проти використання цього смоку, у тому числі гравці G2, — оголосив член ради CSPPA Мартин Styko Стик.


Коментар Gameinside: Вочевидь, коли PGL дозволяли m0NESY використовувати цей баг, вони просто до кінця не розібралися, як він працює і не зрозуміли, що він прибирає текстури та дає велику перевагу над суперником. Судячи з усього суддя виявився або не компетентним, або проявив халатність. Після того, як трапилася ситуація, з якої майже немає виходу через помилку судді, PGL вирішили просто умити руки та дозволити використовувати баг усім, хоча це суперечить і їхнім правилам і елементарній логіці. 

Материалы по теме

BLAST анонсували фінал сезону на острові Яс в Абу-Дабі. Вісім команд розіграють 1 мільйон доларів США

Вісім найкращих команд світу з Counter-Strike зустрінуться в Абу-Дабі в грудні на найбільшій події року BLAST Premier. Щорічний турнір, що проводиться в партнерстві з ADGaming, відбудеться на Etihad Arena на острові Яс перед живою аудиторією. Цього року турнір пройде з 14 по 18 грудня.

Сходження нової зірки! Українець привів свою команду до перемоги над Fnatic у фіналі за 75 тисяч доларів

В Україні тепер вже офіційно з’явилася нова зірка CS:GO. Якщо раніше навколо Woro2k лише точилися розмови та розглядалися перспективи, сьогодні він на ділі довів, що може стати в один рядок з найкращими гравцями світу.

Відразу три українські команди з CS:GO вийшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2

0

Відразу три українські команди пройшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2. EC Kyiv, B8 та Iron Branch вийшли зі своїх груп у ТОР-8 міжнародного турніру з призовим фондом  5 тисяч доларів США.

Українська кіберспортивна академія The Champions відновила свою роботу

Відновили свою роботу наші друзі українська кіберспортивна академія The Champions. Це єдина в Україні академія кіберспорту з професійним підходом, де організацією та навчанням займаються справжні професіонали.