Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Українська студія трансляцій Maincast на українськомовній трансляції матчу ForZe проти Outsiders назвала команду ForZe бензоколонкою у підписі назви трансляції. Таку назву, судячи з усього, адміни Maincast дали через тісні зв’язки російської команди з компанією ЛУКОЙЛ.

На відміну від Outsiders, які давно знаходяться під санкціями, команда ForZe взагалі не зазнала санкцій через війну в Україні. Вона так і продовжує грати в командній формі та зі своєю назвою. 

Раніше розслідування показали, що ForZe не просто спонсорується ЛУКОЙЛ, а частково належить російському нафтовому гіганту. 

До речі на російськомовній трансляції команда ForZe була підписана своєю звичайною назвою. 

Знімок українськомовної трансляції

Знімок російськомовної трансляції


Коментар Gameinside: Це прозвучить дивно, але ми не підтримуємо таку поведінку Maincast, бо це виглядає якось дрібно для великої студії. Якщо ви хочете щось довести росіянам — зробіть як Weplay та бойкотуйте російськомовну трансляцію, якщо ви хочете доносити правду до росіян, то робіть це на російськомовній трансляції, а так виходить просто загравання з українцями на українській трансляції в той час, як на російській ForZe залишаються ForZe, в такій поведінці немає логики та послідовності. 

Нагадаємо, що ми засуджуємо допуск будь-яких російських гравців до турнірів поки йде війна в Україні. Раніше у нас на сайті вийшла стаття, яка розповідає про команду NAVI, за яких до цього часу грає 20 гравців з російським громадянством. 

Материалы по теме

Як дивитися IEM Cologne 2022: трансляція, розклад, команди та цікаві факти

Починається IEM Cologne 2022 — одна з найцікавіших подій року у CS:GO. Пропонуємо нашим читачам разом спостерігати за цим надзвичайно цікавим турніром, який завершує перше півріччя у змагальному CS:GO найвищого рівня.

Рейтинг найкращих команда світу з CS:GO. Підбиваємо підсумки першого півріччя та відмічаємо значний прогрес українських команд

Після турнірів у вихідні сталося чергове оновлення світового рейтингу CS:GO, проте перша десятка майже не зазнала змін, бо великих турнірів не відбувалося, а грали в основному команди поза топом.

Віталій v1lat Волочай показав пікап для боротьби з російськими окупантами, на який він зібрав гроші на стрімі

Коментатор студії Maincast Віталій v1lat Волочай показав вже підготовлений до бойових дій пікап, на який він зібрав гроші на стрімі. Вже найближчим часом автівка поїде на фронт допомагати ЗСУ захищати незалежність України.

Movistar Riders перемогли російську команду Outsiders та стали чемпіонами ESL Challenger Valencsa 2022, заробивши 50 тисяч доларів

0

Команда Movistar Riders  стала тріумфатором турніру ESL Challenger Valencsa 2022. У фіналі іспанці перемогли російську п’ятірку Outsiders (Virtus.pro), та заробили 50 тисяч доларів.