Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Марія Гуніна показала, як виглядають лутбокси в країні, де вони заборонені. Річ у тому, що проблема лутбоксів вже давно обговорюється в багатьох країнах, їх механіку порівнюють з грою в казино, тому деякі країни, серед яких Нідерланди, прийняли закони, які забороняють лутбокси в іграх.

Через такі закони розробникі ігор мають вибір — або прибрати лутбокси з гри, або не продавати гру в країні, де лутбокси заборонені. Цікава механіка, як Valve вийшла з цієї ситуації.

Дивлюсь я сьогодні вміст скрині, а в мене чомусь усі сети сірі, крім Віверни. Хоча я жодної скрині не відчиняла, у мене навіть немає жодної. Здивувалася, але не надала значення.
А зараз мене осяяло, що це через закони Нідерландів — тут гравці заздалегідь знають, що випаде із лутбоксу. Тож мені з першої скрині випаде Віверна за будь-яких розкладів.

Читайте також велике інтерв’ю з Олександром Петриком про його життя, війну та ставлення до росіян в NAVI. 

Материалы по теме

18 європейських країн підтримали доповідь, що закликає до контролю та регуляції лутбоксів у іграх

Лутбокси у відеоіграх вже кілька років є проблемою, яку все більше обговорюють через її негативний вплив, порівняний з впливом азартних ігор, особливо на дітей та неповнолітніх. Різні керівні органи у всьому світі намагаються визначити, що робити з цим впливом і як на нього впливати і чи взагалі лутбокси є технічно формою азартних ігор. Хоча універсального

Diablo Immortal вийде 2 червня, але не буде доступна в Бельгії та Нідерландах через лутбокси у грі

Diablo Immortal мобільна гра від Activision Blizzard, яка має вийти вже 2 червня не вийде у Нідерландах та Бельгії через особливості місцевого законодавства, яке забороняє лутбокси. 

Мария Гунина о выступлении HellRaisers: «Начали за здравие, закончили сами знаете как»

0

Спортивный директор HellRaisers Мария Гунина прокомментировала в своём твиттере выступление команды в первом дивизионе Dota Pro Circuit 2021-2022 для Восточной Европы. По её словам, быть в четверке тоже неплохо, хотя дела могли обстоять лучше. На данный момент HellRaisers делят третье место с Virtus.pro.