Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Сьогодні відбудуться два півфінали ESL PRO League 15. Нагадаємо, що у п’ятнадцятому сезоні престижної ліги розігрується $823 000, у фінальній частині на лані зіграли 24 команди, а самі змагання проходять у німецькому Дюссельдорфі.

Сітка змагання

16.30 NIP -vs- ENCE

У цьому матчі немає явного фаворита. Але Ніпи, на наш погляд, на своєму шляху здолали складніших суперників. Передбачити результат цього матча майже неможливо, але багато експертів вважає, що хто б в ньому не переміг, він не зможе здолати суперника з нижньої частини сітки, яка вважається набагато більш складною. 

20.00 FAZE -vs- FURIA

У цій парі команд явним фаворитом вважаються FAZE, особливо після їх приголомшливої перемоги над NAVI з рахунком 2-0. Проте, ми б не списували бразильську п’ятірку з рахунку, на шляху до півфіналу вони здолали самих Astralis і можуть дати бій навіть Фейз. 

Але дійсно треба визнати, що саме FAZE будуть головними претендентами як на перемогу у цьому матчі, так і в турнірі вцілому.

Нагадаємо, що вчора відбулися два останні чвертьфінали EPL 15 в одному з яких NAVI були абсолютно безпорадні, та всуху програли FAZE. Після гри лідер Народжених перемагати Олександр s1mple Костилєв прокоментував поразку


Пряма трансляція Українською


Пряма трансляція Російською


Пряма трансляція Англійською

Материалы по теме

Наступаючі на чужі граблі. NiP вирішили вийти на фондову біржу

NIP Group, материнська компанія кіберспортивної організації Ninjas in Pyjamas, подала заявку для виходу на фондовий ринок США NASDAQ.

Віктор sdy Оруджев приєднався до європейського складу клубу ENCE

Віктор sdy Оруджев приєднався до європейського клубу ENCE. Український гравець, який кілька місяців тому несподівано пішов з Monte, нарешті знайшов нову команду і зможе продовжити грати на найвищому рівні.

FaZe вибили NAVI з ESL PRO League Season 19

0

FaZe розгромили NAVI в другому турі Play-off  ESL PRO League. На коронному Nuke лідери світового рейтингу віддали лише п’ять раундів. На другій карті гра була надзвичайно близькою і завершилася в додатковий час, проте команда Каррігана знову була сильнішою.

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024

0

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024 і заробили титул та 100 тисяч доларів. Таким чином європейський колектив, який вже тривалий час займає першу сходинку світового рейтингу, перервав свою серію програних фіналів і здобув важливу перемогу.