Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Мер Ріо-де-Жанейро Едуардо Паєс зустрівся з представниками кіберспорту Бразилії і заявив про створення координаційного центру, який через взаємодію з керівництвом міста буде сприяти розвитку цього сектору. Політик планує зробити Ріо столицею світового кіберспорту.

Ріо визнає кіберспорт важливим видом спорту, який дотримується ключових спортивних принципів, таких як дисципліна, завзятість, соціальна інтеграція та конкуренція. Сьогодні відбулася зустріч із кількома представниками цієї сфери. Ми створюємо координаційну раду, безпосередньо пов’язану з мерією. Давайте зробимо Ріо світовою столицею кіберспорту.

Нагадаємо, що наприкінці 2022 року в Ріо відбувся Мейджор з CS:GO. Після цього на Бразилію звернули увагу в усьому світі. Наразі в південно-американській країні вже заплановано великий турнір з CS:GO та величезний турнір з VALORANT. 

Раніше про наміри стати світовою столицею кіберспорту заявили у Парижі, там, напередодні Олімпіади 2024 року кіберспорт отримав підтримку на державному рівні. 

Материалы по теме