Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Колишній тренер Gambit та NAVI Михайло Kane Благін офіційно став головним тренером кіберспортивного клубу EC Kyiv. Сторони прокоментували підписання відомого спеціаліста.

Михайла Kane Благін

Було велике бажання повернутися до великого кіберспорту, на шляху до цього я навіть почав вчити англійську, але перш ніж шукати вдачі за кордоном я вирішив спробувати з нашою українською командою. В мене завжди була лише одна мета – перемагати, вона залишається незмінною.

СЕО EC Kyiv Максим Беднарський

Kane приєднався до нашої команди на випробувальний термін, щоб і ми та він могли зрозуміти як ми разом можемо використати його досвід та навички для покращення результатів команди. Я впевнений що такий досвідчений тренер допоможе гравцям у досягненні цілей. Наш другий тренер Роман Wolf також залишається з нами він буде співпрацювати з Kane та вивчати українських молодих гравців на предмет можливого відкриття складу академії.

Нагадаємо, що нещодавно EC Kyiv провалили чотири кваліфікації на мейджор попри те, що вважалися головними фаворитами турніру. Після цього клуби вирішив зробити зміни та відправив одразу двох гравців на лаву запасних. 

Материалы по теме

ESL FACEIT Group звільняє 15% персоналу по всьому світу

ESL FACEIT Group, яка є дочірньою компанією Savvy Games Group, яка, своєю чергою, належить суверенному фонду державного капіталу Саудівської Аравії, Public Investment Fund звільнила 15% свого персоналу. 

Monte звільнили sdy. Що буде з командою і гравцем

Неочікувано для всіх  сьогодні український клуб Monte звільнив свого лідера Віктора sdy Оруджева. В офіційній заяві клуб повідомив, що контракт гравця не подовжено за згодою обох сторін. Проте з заяви гравця стає зрозумілим, що ініціатором звільнення була команда.

“Кіберспорт поза політикою”, або як президенти шести країн відкривали “Ігри майбутнього” в Казані

Коли у 2014 році Росія анексувала Крим і розпочала війну на Донбасі, переважна більшість українських кіберспортсменів і кіберспортивних діячів продовжили грати в російських командах, на російських турнірах і їздити на заробітки до Москви, облаштовуючи студії і виступаючи зі сцени міжнародних змагань, чи коментуючи матчі цих змагань, організованих путінським олігархом для відмивання репутації вбивць і загарбників.

Кінець казки? Monte не пройшли на Мейджор і ось основні причини, чому так сталося

Український клуб Monte, який здійснив революцію у CS:GO і в українському кіберспорті, не зміг пройти на перший Мейджор з CS2. Ця поразка може привести команду до швидкого згасання на тлі проблем, з якими вона стикається прямо зараз.