Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Після провалу на чотирьох кваліфікаціях європейського RMR, яки давали можливість потрапити на відбіркові на Мейджор в Ріо, найсильніша українська кіберспортивна команда з CS:GO EC Kyiv оголосила про переведення в запас старожила команди Smash, та нещодавно прийнятого в команду Flarich.

Поки офіційно команда не оголосила про заміни, проте у профайлі на порталі ESEA до команди додали гравця команди Iron Branch Kvem, гравця команди Cossacks Bondik та колишнього тренера NAVI та Gambit Kane

Офіційний коментар команди наступний

Після невдалих виступів команди протягом останнього місяця, ми зрозуміли що претендувати на ті цілі які перед нами стоять у такому складі наразі ми не зможемо. Було прийняте рішення перевести двох гравців у запас і тестувати на їхні позиції нових гравців. Гадаю що незабаром доля Smash та Flarich вирішиться і всі сторони будуть задоволенні. Від себе хочу подякувати гравцям за час у команді, вони індивідуально класні гравці та зможуть посилити багато команд, але так буває що не виходить повністю реалізувати командний потенціал, тому я впевнений рішення піде на користь як команді, так і гравцям. Також ми розширюємо тренерський штаб і вже завтра анонсуємо ще одного тренера нашої команди.

Нагадаємо, що EC Kyiv взяли участь у чотирьох кваліфікаціях на європейський RMR, у трьох з яких змогли вийти в ТОР-32, проте не змогли вибороти квоту. На першій кваліфікації кияни поступилися MOUZ, які потім взяли квоту, на другій сильнішими за українців виявилися поляки 9INE, на третій кваліфікації нашу команду вибили французи HEET. На останній кваліфікації EC Kyiv не змогли пройти в ТОР-32, програвши маловідомій команді. 

Нагадаємо, що прямо перед відбірковими на RMR команда замінила Amster на Flarich. В результаті Amster приєднався до іншої української команди B8 і виграв кваліфікацію на RMR. 

Материалы по теме

ESC розійшлися зі своїм українським складом з CS2 під керівництвом bondik

0

Німецький клуб ESC припинив співпрацю зі своїм українським складом, до якого в якості контент-мейкера входив markeloff, а капітаном команди був старожил bondik.

Головна зірка IKLA виступить за Monte

0

Головна зірка IKLA Владислав kvem Король зіграє за Monte на турнірі RES Regional Series 1, про це повідомив CEO IKLA Максим Беднарський і клуб Monte.

BONDIK поділився секретами, як стати успішним кіберспортсменом

0

Колишній гравець HellRaisers та збірної України, яки наразі є найстарішим активним українським професіоналом в Counter-Strike, який починав ще в 1.6 в епоху розквіту комп’ютерних клубів, поділився власним досвідом успіху.

Український клуб IKLA припинив діяльність. Згадуємо історію амбітного проекту Максима Беднарського

Український клуб IKLA не зміг пережити перехід на нову версію Counter-Strike і поразку на відбіркових до RMR PGL Major Copenhagen 2024.