Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Після провалу на чотирьох кваліфікаціях європейського RMR, яки давали можливість потрапити на відбіркові на Мейджор в Ріо, найсильніша українська кіберспортивна команда з CS:GO EC Kyiv оголосила про переведення в запас старожила команди Smash, та нещодавно прийнятого в команду Flarich.

Поки офіційно команда не оголосила про заміни, проте у профайлі на порталі ESEA до команди додали гравця команди Iron Branch Kvem, гравця команди Cossacks Bondik та колишнього тренера NAVI та Gambit Kane

Офіційний коментар команди наступний

Після невдалих виступів команди протягом останнього місяця, ми зрозуміли що претендувати на ті цілі які перед нами стоять у такому складі наразі ми не зможемо. Було прийняте рішення перевести двох гравців у запас і тестувати на їхні позиції нових гравців. Гадаю що незабаром доля Smash та Flarich вирішиться і всі сторони будуть задоволенні. Від себе хочу подякувати гравцям за час у команді, вони індивідуально класні гравці та зможуть посилити багато команд, але так буває що не виходить повністю реалізувати командний потенціал, тому я впевнений рішення піде на користь як команді, так і гравцям. Також ми розширюємо тренерський штаб і вже завтра анонсуємо ще одного тренера нашої команди.

Нагадаємо, що EC Kyiv взяли участь у чотирьох кваліфікаціях на європейський RMR, у трьох з яких змогли вийти в ТОР-32, проте не змогли вибороти квоту. На першій кваліфікації кияни поступилися MOUZ, які потім взяли квоту, на другій сильнішими за українців виявилися поляки 9INE, на третій кваліфікації нашу команду вибили французи HEET. На останній кваліфікації EC Kyiv не змогли пройти в ТОР-32, програвши маловідомій команді. 

Нагадаємо, що прямо перед відбірковими на RMR команда замінила Amster на Flarich. В результаті Amster приєднався до іншої української команди B8 і виграв кваліфікацію на RMR. 

Материалы по теме

Олександр Петрик, Сергій Бежанов та Михайло Благін обговорили поточну ситуацію на IEM Rio Major

Олександр Петрик, Сергій Бежанов та Михайло Благін проаналізували все те, що відбувається на Мейджорі в Ріо, а цей турнір просто перенасичений несподіваними та непередбачуваними результатами.

IKLA показали відеоблог з медіа дня, де команда приміряла нову форму

0

Український клуб IKLA (EC Kyiv) виклав презентаційний влог с медіа дня, де гравці фотографувалися у новій формі клубу, а нові ведучі презентували себе.

IKLA опублікували велике інтерв’ю з Михайлом Kane Благіним

Не дивлячись на те, що клуб IKLA розійшлися з тренером Kane, сьогодні вони презентували велике відеоінтерв’ю з Михайлом Благіним.

Про ребрендинг EC Kyiv у IKLA — друга частина інтерв’ю з CEO клубу Максимом Беднарським

Сьогодні клуб EC Kyiv оголосив про великий ребрендинг. Кияни не просто змінили назву, вони змінили буквально все, включаючи кольори, айдентику, та позиціонування. Разом з СЕО клубу Максимом Беднарським ми обговорили причини таких радикальних змін, що за ними стоїть і що чекає на відомий український клуб найближчим часом.