Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Виконавчий комітет МОК запропонував створити «Олімпійські ігри з кіберспорту». Питання вважається вже вирішиним і пропозицію буде проголосовано на 142 сесії МОК, яка відбудеться під час Олімпійських ігор у Парижі 2024 року.

Офіційний сайт МОК повідомляє, що Міжнародний Олімпійський Комітет вже веде переговори з потенційним господарем першої кіберспортивної Олімпіади і місце її проведення стане відомим дуже скоро після завершення ряду формальностей.

«Зі створенням Олімпійських кіберспортивних ігор МОК робить серйозний крок вперед і не відстає від цифрової революції. Ми дуже раді тому, з яким ентузіазмом кіберспортивна спільнота, представлена ​​в нашій Комісії з кіберспорту, підхопила цю ініціативу. Це ще один доказ привабливості олімпійського бренду та цінностей, які він відстоює», — сказав президент МОК Томас Бах.

З 2018 року МОК почав цікавитися і  займатися кіберспортом, проте поки на тестових турнірах були представлені не популярні, а скоріше традиційні для Олімпіади дисципліни накшталт віртуальної стрільби з лука чи теквондо у VR-шоломах. МОК намагається привнести в кіберспорт елементи традиційного спорту і не помічає популярні на весь світ дисципліни, що викликає нерозуміння серед світової кіберспортивної спільноти. 

З іншого боку сьогодні те, що колись здавалося лише мрією, стало реальністю. Незабаром на нас очікує перша кіберспортивна Олімпіада і як би хто до неї не ставився – золото Олімпіади і в Африці золото Олімпіади. 

IOC President Thomas Bach announces that the Executive Board has proposed the creation of ‘Olympic Esports Games’ to the 142nd IOC Session.

The IOC Members will vote on this proposal at the Session during the Olympic Games Paris 2024. pic.twitter.com/lIBUCxm2kK

 

Материалы по теме

NAVI стали переможцями Esports World Cup 2024, розгромивши в фіналі G2

NAVI розгромили G2 у фіналі Esports World Cup 2024 і стали чинними Чемпіонами світу, вигравши перший великий турнір другого сезону 2024 року. Таким чином команда, в яку мало хто вірив після виходу s1mple на відпочинок, виграла вже два топових турніри, продемонструвавши якісно інший командний рівень CS.

Організатори Esports World Cup вимагають від працівників не носити короткі сукні та не критикувати уряд і королівську сім’ю Саудівської Аравії

Від працівників мультичемпіонату світу Esports World Cup 2024, який проходить в Саудівській Аравії, вимагають не критикувати державу і дотримуватися ряду правил, деякі з яких можна вважати дискримінуючими.

Valve опублікували правила, за якими розвиватиметься кіберспорт в CS2. Детально розбираємося в змінах і робимо висновки

Valve опублікували план і правила, за якими, починаючи з 2025 року, вони беруть під повний контроль весь кіберспорт в Coounter-Strike 2.  Нова система правил чітко розділить всі турніри на рейтингові і нерейтингові, тим самим сепарує важливі турніри від другорядних, а також побудує чіткий розклад найважливіших змагань, який буде відомим на два роки вперед.

Анонсовано перші Олімпійські ігри з кіберспорту. Згідно з угодою з МОК Саудівська Аравія контролюватиме їх 12 років

Міжнародний Олімпійський Комітет оголосив, що перші Олімпійські ігри з кіберспорту відбудуться в Саудівській Аравії.