Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Неочікувано для всіх  сьогодні український клуб Monte звільнив свого лідера Віктора sdy Оруджева. В офіційній заяві клуб повідомив, що контракт гравця не подовжено за згодою обох сторін. Проте з заяви гравця стає зрозумілим, що ініціатором звільнення була команда.

Сьогодні наш склад покидає легенда Монте, гравець з яким ми пережили найяскравіші моменти в історії організації – Віктор Оруджев. Контракт не був продовжений за згодою сторін, тому він стає вільним агентом.

Дякуємо Віктору за професіоналізм і відданість грі. Твоя гра, коронні фрази і меми залишаються в нашому серці назавжди. Зустрінемось у фіналі Мейджору.

Звільнення прокоментував і тренер команди lmbt:

У всіх командах бувають зміни і бувають зміни ключових гравців, на краще це чи ні покаже лише час. Віті дійсно та дуже тепло бажаю успіхів в майбутньому. Колись мені довелось поміняти Сімпла. Колись мені довелось продати Ніко. Колись довелось посадити Оскара на банку і таких ситуацій було дуже багато. Це частина спорту і частина роботи. Важливо лише розуміти, що для обох сторін це був чудовий час. Час перемог, зросту клубу і все таке інше. Будуть важкі часи перебудування складу і пошуку нового стилю гри і нових методів, але в цілому це просто ступінь через яку проходить всі гравці і всі клуби. Кожен раз, коли я розмовляю із новим гравцем, я кажу йому дуже просту річ : 

‼️»Я не буду постійно твоїм тренером, а ти не будеш постійно грати в одному клубі, тому єдине, що ми маємо робити це віддаватись на 200% нашим цілям і вчитись в один одного беручи кращі якості».

Тому єдине що я можу це подякувати Віктору зі плідну працю та віддачу і рухатись далі.

Слідкуйте за оновленням та підтримуйте нас всіх в ці не прості часи.

Гравець команди так прокоментував шокуючу новину:

В кожного початку є свій кінець, після кожного кінцю йде новий початок. В першу чергу хочу подякувати монте і кожному своєму тіммейту, всім хто був причетний до цього чуда.

Так сталось що мій контракт не буде продовжено, це означає, що з сьогоднішнього дня я фрі агент. Буду шукати собі нову домівку, сподіваюсь це не займе забагато часу і вже зовсім скоро я зможу повернутись до компететів контр-страйку.

Бажаю хлопцям наснаги і можливостей, до всіх в мене залишились тільки теплі почуття і безмежна любов. В свою чергу можу сказати що продовжу працювати ще з більшим натхненням і впевненістю. Знаю, що все ще попереду, я дійду до своєї мети. Слава Україні! Всіх обійняв, ваш Вітя.

Вочевидь, звільнення гравця стало результатом конфлікту в команді, який ймовірно виник після того, як Monte провалили RMR і не потрапили на Мейджор, що означає величезні фінансові втрати і невизначеність майбутнього не самої багатої організації. 

З реакції sdy на поразку зрозуміло, наскільки сильно гравець згорів з ситуації, водночас команда могла “зробити” Оруджева винуватим, через його хворобу і пропуск першої гри. В будь-якому разі очевидно, що причиною звільнення став конфлікт в якому переміг не sdy. 

Слід відмітити, що в Monte саме sdy був найвизначнішим гравцем, який ледь не потрапив до ТОР-20 гравців року, часто тягнув команду, а на RMR показував найкращі результати не дивлячись на гру в стані хвороби. 

Звільнення sdy ставить Monte перед складним вибором. Вже сьогодні з заміною у вигляді британця Gizmy команда втрачає статус української п’ятірки і стає міжнародною. Для того, щоб залишатися командою з українським прапором, що надзвичайно важливо для базованого клубу Monte, команді треба підписувати українця на заміну sdy, але хто б це не був – він вочевидь не буде таким досвідченим, як Оруджев і може не підсилити, а навпаки погіршити становище команди, яке і так не є стабільним. 

Підписання міжнародного гравця або гравця академки може підсилити команду, проте вона втратить статус української і втратить український прапор на HLTV, що має значну роль для народної любові до команди з Монастирища. 

У надскладній ситуації опинився і Віктор Оруджев. Після поразки на RMR він багато раз написав, що більше не пропустить Мейджор, але в світлі звільнення цей меседж набуває іншого значення. 

Наразі в Україні немає команд, здатних пройти на Мейджор, а виступ за російські команди для sdy неможливо навіть уявити. Повернення в NAVI також вкрай малоймовірно, а уявити Віктора в міжнародних колективах хоч і досить легко, от тільки чи захоче його підписати команда рівня ТІР-1? 

В офіційній заяві Monte кажуть “Зустрінемось у фіналі Мейджору”, але в ситуації, яка склалася зараз, таку зустріч майже неможливо уявити. Як Monte, так і sdy доведеться зустрітися з великими труднощами на шляху до повернення на Мейджори в положенні, коли ресурси і вибір варіантів вкрай обмежені, а конкуренція посилюється. 

З іншого боку, колись Monte і sdy вже здивували. Monte власним прикладом зруйнували міф, що ніхто крім NAVI в Україні не здатен пройти і гідно виступати на Мейджорі, а sdy, якого звільнили з NAVI, довів, що гідний виступати на найвищому рівні і може бути лідером в не самій зірковій команді. 

Хоч звільнення sdy з Monte і здається великою помилкою, в будь-якому разі бажаємо успіху команді і Віктору Оруджеву і сподіваємося, що їх шляхи складуться якнайкраще.

 

Материалы по теме

Team Spirit взяли в партнери російського букмекера, який платить сотні мільйонів податків, які йдуть на війну в Україні

Російський клуб Team Spirit змінив головного спонсора з неліцензійного російського букмекера 1xbet на російського букмекера, який не просто має ліцензію в Росії і платить збори і податки в російський бюджет, а і відкриває філіали в тимчасово окупованому Криму.

Monte втратили ще чотири позиції в світовому рейтингу. Рейтинг українських команд

0

Оновився рейтинг HLTV і український клуб Monte опустився на 27 місце. Після невдалого виступу на відбіркових до Мейджора команда втрачає місця майже після кожного щотижневого оновлення рейтингу. В останнє так низько Monte були рік тому у квітні 2023 року, тоді вони посідали 32 місце і грали європейський RMR, через який тріумфально пройшли на Мейджор.

Forze замінили логотип Monte у своєму анонсі. Український клуб дотепно відповів росіянам

0

Український клуб Monte і російський клуб Forze обмінялися панчами в Твіттері. Російська команда, спонсором і власником якої є Лукойл, в анонсі своєї участі на EPL19 замінила логотип українського клубу Monte на фігурку з логотипа CS2. 

Новачки рвуться в бій. Як пройшов другий етап Warm Up League Spring Cup 2024

Між другим і третім етапом Warm Up League Spring Cup 2024 була незвично довга перерва – цілих три тижні. Тому давайте напередодні нової гонки, згадаємо як пройшла і чим завершилась попередня зустріч пілотів.