Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Генеральний менеджер Virtus Pro Сергій Гламазда в блозі для каналу VP розповів про складності через санкції та свій погляд на розвиток кіберспорту в Росії. Ось його монолог в текстовому вигляді.

Наша мета на RMR була відібратися на Мейджор, а головна мета відібратися в статусі легенд.

Джейм і Фліт залишалися в інших країнах, оскільки були обмеження на перельоти і було небезпечно повертатися в Росію, оскільки можна було не виїхати.

Перед RMR ми були впевнені, що граємо під тегом Virtus.Pro і жодних обмежень немає. Буквально за 2-3 дні до анонсу нам надійшла інформація, що ні ви не можете. При цьому ні я як генеральний менеджер, ні менеджер складу не зможемо полетіти оскільки ми пов’язані з VP; Нормального пояснення цьому не було, ми розуміли, що команда летить з нерівними умовами. 

У нас та у гравців були обмеження на публікацію контенту в соціальних мережах. Ми не могли робити контент з гравцями. (як і на EPL).

Ми розуміємо, що з боку колег з України є чіткий тиск на скасування будь-яких російських команд; Я не хочу занурюватися в теорії заколоту, але це проста математика — ви розумієте який турнірний оператор веде турнір, хто є його головним спонсором, як Valve дає можливість ТО приймати рішення і той може змушувати команду виступати не під власним тегом. 

Ми розуміємо, що це політичне рішення, може навіть економічне, тому, що по суті ти прибираєш конкурентів трохи іншим способом. 

Ми намагаємося не влазити в цю історію звинувачень «Хто хороший, а хто поганий.» Ми просто граємо у свою гру.

Назва Outsiders гравці вибрали та придумали самі; Звісно команді неприємно, що її обмежують і не дають написати свою країну, вказати своїх партнерів, за кого він грає. 

На EPL видали не футболки, а якісь тюремні роби і хлопці виглядали максимально мерзенно. В моєму розумінні це не красиво. 

Ми не заморожували виплати гравцям, вони залишаються частиною VP.

Найбільший тиск відчуває Yekindar через те, що він з Європи, а в Латвії зовсім інше відношення до того, що відбувається, якщо порівнювати з тими, хто живе в Росії. Не приховую, що я допускаю можливість, що у нас можуть бути зміни в складі але це звичайний процес для кіберспорту. 

На Мейджорі команда буде виступати під тегом Outsiders, стікери скоріше за все теж будуть з лого Outsiders, це унікальна історія, бо я впевнений, що ми повернемося до тегу Virtus.pro Але ми ще чекаємо фінальне рішення від Valve. 

Питання релокейту піднімалося, але треба розіміти навіщо його робити. Ми виросли з Росії і нам немає сенсу її зрікатися. Релокація може бути, якщо будуть проблеми з перельотами. Зараз білети, які коштували 30 тисяч коштують 200 тисяч, ти розумієш, що дешевше зробити буткем в якійсь країні та звідти їздити на турніри. Також проблеми можуть бути з візами, але поки що значних проблем немає.

Розмови про загибель кіберспорту в Росії на мій погляд трохи маячня. Є великий внутрішній ринок. Якщо в Росії відключать steam, то їх місце займуть якісь інші ігри, з’явиться внутрішній продукт. Так може популярність якихось дисциплін впаде, але їх щось та замінить. В Росії не так багато своїх великих тайтлів, але є ринок і фінансова та інтелектуальна можливість таки тайтли робити. В Росії є досить багато розумних людей, щоб робити гарні ігри. 

На Гамбіт здійснювали великий тиск через те, що вони з Росії. Cloud9 придбали сильний склад, вони отримали доступ до російського ринку і тепер вони можуть на російському ринку підписати додаткових спонсорів і отримати додаткові гроші. 

Я гадаю Гамбіт отримали з цієї угоди досить великі фінансові вливання, які можна реінвестувати в команду, або поставити команду на паузу та через якийсь час відновити дуже сильний тег. 

Раніше ми повідомляли про те, що команда Gambit перейшла до американської організації Cloud9

Материалы по теме

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.

Кіберспорт — що пішло не так? Переклад статті колишнього працівника ESL

Публікуємо переклад цікавої статті з поглядом з «середини» кіберспорту. Автор статі 15 років пропрацював в індустрії, дев’ять з яких провів в лавах найбільшого турнірного оператора ESL. Ми неодноразово поверталися до головних проблем кіберспорту, проте думка Олівера Максфілда цікава насамперед своєю експертністю.

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю

Стали відомі всі пари першого туру RMR BLAST Paris Major. На B8 і Monte чекає складне випробування

0

Стали відомі всі перші пари турнірів RMR, через які команди будуть пробиратися до Мейджора в Парижі. Нагадаємо, що в трьох регіонах команди гратимуть швейцарку і система відбіркових досить складна, а от в азійському регіоні все просто, команди грають звичайну сітку Double Elimination.