Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Игрок Team Liquid Кейт NAF Маркович занял 14-е место в рейтинге лучших игроков 2021 года. Рейтинг 2.0 игрока за год составил 1.13, а из примечательного также можно отметить две награды EVP.

https://twitter.com/HLTVorg/status/1480253158303703041

Самым высоким достижением игрока за этот год стало 3-е место на IEM Katowice. Игрок имеет награды EVP за BLAST Global Final 2020, а также за ESL Pro League S14.

Игрок имеет довольно высокий процент KAST — 72,9%, низкое количество смертей за раунд — 0,61, а также 53 выигранных клатча.

В своем предикте на будущую звезду CS:GO Кейт выбрал польского игрока mhL.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «Типните меня, ребята» — TORONTOTOKYO затроллил NAVI после выигранного файта

Следить за обновлениями в ежегодном рейтинге лучших игроков года вы можете на странице с репортажем события.

Материалы по теме

Оновився світовий рейтинг HLTV з CS:GO. NAVI та українські команди змогли зміцнити свої позиції

0

Чергове оновлення світового рейтингу HLTV піднесло NAVI другу сходинку, що стало закономірним результатом перемоги на весняному фіналі BLAST.  Завдяки виходу у фінал турніру аж на п’ять сходинок злетіли Vitality, а G2 піднялися на дві позиції. Українські команди теж майже всі зміцнили свої позиції на світовій сцені.

Оновився світовий рейтинг HLTV.org Дивимося місце українських команд в ньому

Після двох турнірів на вихідних HLTV.org поновили світовий рейтинг з CS:GO. Обійшлося без великих змін, в першій десятці завдяки перемогам уверх піднялися NiP та Heroic. Трійка лідерів не змінилася.

NAVI вже не другі в світі — HLTV оновили свій рейтинг команд CS:GO

0

Після завершення IEM Dallas 2022 закономірно оновився світовий рейтинг HLTV. Поразка FaZe в Далласі не змогла змістити королів з трону, одначе ENCE, які вийшли у суперфінал турніру, змогли піднятися на друге місце, змістивши самих NAVI.

Опубліковано оновлений рейтинг HLTV. Також став відомий рейтинг українських команд

0

Оновився світовий рейтинг HLTV.org. Перша трійка лідерів не зазнали змін, а от NiP та Spirit піднялися на четверте та п’яте місця. В цілому значні зміни слід очікувати лише після закінчення IEM Dallas, на якому відсутні NAVI та російські команди.