Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Российский аналитик Dota 2 Ярослав NS Кузнецов дал совет составу B8 Esports. Об этом стример заявил во время общения со зрителями на Twitch.

Он считает, что коллективу Данила Dendi Ишутина нужно попробовать играть более простыми драфтами и героями, менее требовательными к исполнению:

Первое, над чем B8 надо поработать, это над драфтами и над их простотой. Они слишком сложно драфтят, у них слишком сложные драфты. Возможно, они не отдают себе отчет, что вот этот Spirit Breaker и т. д. — это всё, на самом деле, очень сложно. Надо попроще драфты брать. Spectre, Warlock — с этого надо начинать

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: «Мемный персонаж» — Мария Гунина о бывшем руководителе HellRaisers

Ранее Кузнецов порассуждал о возможных кандидатах на роль тренера для состава B8 Esports по Dota 2. Он считает, что коллективу Данила Dendi Ишутина не подойдет начинающий специалист без опыта на соревновательной сцене.

Материалы по теме

NAVI з Dota 2 — історія зльоту та занепаду головної команди Східної Європи

Здавалося б на Мейджорі в Арлінгтоні завершилася чергова «Нова Ера» NAVI з Dota 2, проте, у відеоблозі після поразки, турнірний директор команди наголосив на тому, що «команда має великий потенціал» з чого стає зрозумілим, що не слід очікувати на зміни, агонія команди триватиме й надалі, а біль та страждання уболівальників, мабуть, будуть вічними.

Клуб B8 звільнив Сергія DemQQ Демченко. Інформація про гравця

0

Клуб Даніїла Dendi Ішутіна B8 оголосив про звільнення зі складу з CS:GO гравця Сергія DemQQ Демченко. Хто вийде на заміну колишньому мембру Akuma поки невідомо.  За свою кар’єру українець виграв близько 19 тисяч доларів призових.  Найбільшим досягненням гравця слід вважати нещодавнє друге місце на Чемпіонаті Європи з CS:GO.  Основні досягнення гравця Вже 15 серпня починаються

NAVI OLD vs NAVI 2022 — GG.BET анонсували благодійний шоу-матч для збору грошей на допомогу Запорізьській дитячій обласній лікарні

Кіберспортивний букмекер GG.BET організовує благодійний шоу-матч з Dota 2 між гравцями Natus Vincere та відомими учасниками минулих складів команди. Під час гри збиратимуть кошти на операційне обладнання для Запорізької дитячої обласної лікарні.

Данило Dendi Ішутін не планує іти з міду і завершувати кар’єру. Про це повідомив офіційний канал B8

0

Легенда Dota 2 Данило Dendi Ішутін пролив світ на те, як він планує залишатися у спортивній доті. Нещодавно з’явилися чутки, ніби то гравець працює над тим, щоб змінити мід на четверту позицію. Судячи з усього чутки виявилися передчасними. Офіційний канал команди спростував таку інформацію.