Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Колись легендарний гравець, а тепер незрозуміла ватна істота Ярослав NS Кузнєцов жорстко висловився про CS.

«Не знаю, як люди в це грають. Графіка з гівна, пушать банан 20 років з калашем» – сказав відомий стрімер.

Звісно, Ярослав вже давно зрозумів, що чим більшу дурню ти скажеш, тим більше її будуть обговорювати, більше буде хайпу. Тут можна лише констатувати, що якщо NS хоче, щоб його вважали клоуном – це його право. Люди діляться на тих, хто обирає повагу і тих, хто обирає гроші. Свій шлях Ярослав обрав давно. 

Проте наголосимо, що CS на те і є найпопулярнішою дисципліною кіберспорту, бо вона цікава не графікою, а неперевершеним геймплеєм. Доречі, люди віками грають в шахи чи футбол, ці ігри незмінні, але від цього вони не стають менш популярними. Як то кажуть “Від добра добра не шукають”.

 

Материалы по теме

NS та Dread втікли до Казахстану, рятуючись від мобілізації, оголошеної Путіним

На “відпочинок” до Казахстану з сім’ями відправилися відомі російські кібердіячі призовного віку NS та Dread. Про це вони повідомили у своїх соціальних мережах. Судячи з усього, це буде найдовший відпочинок у їх житті.

“Наша сцена зараз мертва в порівнянні з CS: GO. У шутері все цвіте та пахне, а Dota 2 – вмирає,” – констатував відомий стрімер, порівнюючі CS та Dota2

Кіберспортсмен та аналітик, а зараз популярний стрімер Ярослав NS Кузнєцов відзначив, що за його спостереженнями професійна сцена з CS:GO значно більш жива та потужна, ніж у Dota2.

NS: “Первое, над чем B8 надо поработать, это над драфтами”

0

Российский аналитик Dota 2 Ярослав NS Кузнецов дал совет составу B8 Esports. Об этом стример заявил во время общения со зрителями на Twitch.