Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

По итогам PUBG Europe League 2019 — Phase 3 определились шесть коллективов, которые представят Европу на PUBG Global Championship 2019.

 FaZe Clan

FaZe Clan защитили чемпионский титул PUBG Europe League, но кроме этого они и ещё 5 команд пробились на PUBG Global Championship 2019. Кроме европейского коллектива на мейджор прошли Team Liquid, Natus Vincere, Team SoloMid, G2 Esports и CrowCrowd.

Участники PUBG Global Championship 2019 от Европы:

bkVYdXcybzRQNg==

PUBG Global Championship пройдет в период с 8 по 24 ноября в США. Групповой этап и полуфиналы турнира состоятся в Лос-Анджелесе, а финальная часть пройдет в Окленде. В соревновании примут участие 32 лучших коллектива по итогу сезона. Общий призовой фонд турнира составит $2,000,000.

Источник

Материалы по теме

CEO NAVI Євген Золотарьов буде боротися проти російських талантів на TI 11

Директор NAVI Євген Золотарьов анонсував колективне звернення від ряду команд до Valve щодо формату проведення цьогорічних російськомовних трансляцій. CEO пожалівся, що у доті на відміну від CS:GO немає сильного авторитетного альянсу команд.

NAVI сенсаційно програли G2, Vitality легко впоралися з Outsiders в рамках чвертьфіналів ESL Pro League 16

Команда NAVI сенсаційно програла G2 і стала другим фаворитом, який вилетів з ESL Pro League 16, не потрапивши навіть в четвірку найкращих.

Riot Games оголосили мінімальні зарплати, які клуби мають платити своїм гравцям у франшизній лізі VALORANT

Riot Games оголосили мінімальні зарплати, які клуби мають платити своїм гравцям в професійних франшизних лігах з VALORANT у рік. Ця сума становить 50 тисяч доларів для американської ліги, 50 тисяч євро для ліги EMEA, та 667 000 000 корейських вон для азійської ліги.

NAVI та Outsiders подолали суперників і вийшли у чвертьфінали ESL Pro League 16

Завершилися два останні матчі першого туру Play-off ESL Pro League 16 і визначилися всі чвертьфіналісти найпрестижнішої ліги планети.