Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стали известны группы IEM Fall 2021. NAVI в одной группе с Akuma, а Faze Clan предстоит выиграть дядька device. Самой легкой группой с соперниками является группа А серверной америке для Liquid.

Матчи групп, кроме северной Америки, начнутся уже 29 сентября. А группы из Северной Америки, стартуют пятого октября 2021 года. Кроме денежных призов ребята будут бороться за RMR-очки.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Последний турнир для Flamie — анонсирован второй сезон WePlay Academy League по CS:GO

Напомним, что турнир пройдет в онлайн-режиме. Для европы было сказано, что пройдет LAN, но место пока еще не анонсировали. Призовой фонд для СНГ составляет $50.000, для ребят из Европы $105.000, а для северной америке денежный приз составит $70.000. Так же напомним, что Akuma единственный полноценный коллектив, который представит Украину на турнире.

Материалы по теме

BLAST Paris Major стане останнім Мейджором з CS:GO в історії

Valve повідомили, що BLAST Paris Major стане останнім Мейджором у CS:GO. Наступний Мейджор відбудеться вже у 2024 році та проходитиме в грі Counter-Strike 2.

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.

NAVI легко обіграли Outsiders і вийшли у чвертьфінал ESL Pro League Season 17

0

NAVI легко впоралися з Outsiders і вийшли в чвертьфінал EPL 17. Команда Блейда змогла перемогти на двох картах поспіль і здолати чемпіонів останнього Мейджора.

На тлі скандалу щодо відношення NAVI до регіону СНД розбираємося, чи є чорно-жовті CIS-командою чи ні

В кіберспорті черговий скандал. Гравець Astralis Bubzkji у твіттері підняв тему скілу у так званому регіоні CIS і згадав NAVI, його виправив Ceh9, відмітивши, що українсько-російський склад не належить до СНД. s1mple також наголосив, що NAVI не команда CIS, водночас максимально проукраїнський блогер та аналітик Олександр Петрик зробив великий пост про те, що NAVI саме