Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Издание HLTV.org выпустило финальный рейтинг команд в 2021 году, согласно которому Natus Vincere остались на первом месте, Gambit поднялись на вторую строчку, а Entropiq вошли в десятку лучших коллективов.

Таким образом, рейтинг выглядит так:

Примечательно, что 2021 год — первый за всю историю соревновательного CS:GO, в котором в десятке лучших коллективов практически все время состояли 3 коллектива из СНГ.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: oSee — игрок Team Liquid

Natus Vincere закончили год на первом месте с 1000 очками благодаря победам на BLAST Premier: Fall Final 2021 и BLAST Premier: World Final 2021. Gambit Esports поднялись на вторую строчку благодаря победе на V4 Future Sports Festival 2021, участию на IEM Winter 2021 и занятом второму месту на BLAST Premier: World Final 2021. Интересно, что Gambit находятся в четверке лучших коллективов с 8 марта этого года.

 

 

Материалы по теме

Кіберспортивний клуб BiG підписав жіночий склад, який вибив команду NAVI Javelins з кваліфікацій до ESL Impact League Season One в Далласі

0

Німецький кіберспортивний клуб BiG презентував свій перший жіночий склад з Counter-Strike. Ним стала команда, яка обіграла NAVI на шляху до поїздки на великий турнір в Далласі.

Вперше в історії тисячі українців вболівали проти NAVI. Огляд реакції вболівальників на трансляції фіналу PGL Major Antwerp 2022

Команда NAVI програла фінал Мейджора в Антверпені, який міг принести історичну другу перемогою для чорно-жовтих. Вперше в історії тисячі українців святкували цю подію.

«Мы Вернемся Сильнее» — відеоблог NAVI з останного дня Мейджору в Антверпені

NAVI випустили заключний відеоблог з фіналу Мейджору в Антверпені. В 10 хвилин помістилися розслабленість, впевненість, а потім розпач від поразки. Особливо круто карма наздогнала BoombI4, який в блозі каже, що для нього це звичайний день. За результатами фіналу Кирил став найгіршим гравцем матчу з рейтингом 0.73

NAVI планують перенести офіс клубу до Берліна. Про це свідчить пошук менеджера з організації офісу та буткемпу

Схоже на те, що NAVI не планують повертатися у свій шикарний новенький офіс в Києві, а планують на постійній основі переїхати до Європи.