Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Схоже на те, що NAVI не планують повертатися у свій шикарний новенький офіс в Києві, а планують на постійній основі переїхати до Європи.

Сьогодні Народжені Перемагати оголосили про пошук Адміністративного менеджера офісу в Берліні. Судячи з завдань, які ставлять перед менеджером, NAVI відкривають повноцінний офіс саме в столиці Німеччини. Судячи з усього саме там буде працювати основна частина команди та будуть проходити буткемпи складів клубу.

Задачі менеджера офісу

— Облаштування офісу: закупка меблів, пошук та заключення договорів з підрядниками та необхідними сервісами;
— Підтримка життєдіяльності офісу: регулярне замовлення необхідних побутових товарів та послуг (вода, канцелярія), організація прибирання, ремонтних робіт та ін.
— Організація буткемпів та підтримка бізнес-подорожей менеджерів: зустріч, поселення, забезпечення всім необхідним для комфортного проживання, роботи та тренувань.
— Бюджетування та фінансова звітність витрат.

Судячи з усього NAVI планують залишити Україну, як основну базу, та перетворитися у європейську команду, тому чекати звільнення чисельних росіян, як зі складу по CS:GO, так і з інших складів клубу не доводиться.

Подати заявку можна заповнивши анкету на цій сторінці.

Читайте також нашу статтю про тотальну домінацію громадян країни-агресора у складі NAVI через майже три місяці після початку війни.

Материалы по теме

Рейтинг найкращих команда світу з CS:GO. Підбиваємо підсумки першого півріччя та відмічаємо значний прогрес українських команд

Після турнірів у вихідні сталося чергове оновлення світового рейтингу CS:GO, проте перша десятка майже не зазнала змін, бо великих турнірів не відбувалося, а грали в основному команди поза топом.

ESL Impact Valencia 2022 — результати жіночого турніру з CS:GO з призовим у 100 тисяч доларів

Завершився великий жіночий турнір з CS:GO ESL Impact Valencia 2022. Польський склад NAVI Javelins завоював на турнірі 3-4 місце, з тріском програвши у півфіналі срібним призерам турніру FURIA.

Сповідь Кирила BoombI4 Михайлова блогеру Райзу ставить фінальну крапку у професійній кар’єрі гравця і ось чому

Найпопулярніший російський блогер CS:GO Райз опублікував інтерв’ю з одіозним колишнім капітаном NAVI Кирилом BoombI4 Михайловим. За добу інтерв’ю зібрало понад мільйон переглядів.

Клоунада в NAVI — клуб змінив дату новини про підписання росіянина на архівну, видалив відео анонсу та пости в соціальних мережах команди

«Українська» команда NAVI відмітилася черговим зашкваром. Після виходу нашої вчорашньої новини про те, що NAVI взяли у склад нового росіянина і виклали анонс одночасно з новиною про російський ракетний удар по ТРЦ в Кременчуці, команда швидко прибрала всі пости зі своїх соціальних мереж, а також заблокувала розважальне відео з росіянином на своєму каналі.