Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Схоже на те, що NAVI не планують повертатися у свій шикарний новенький офіс в Києві, а планують на постійній основі переїхати до Європи.

Сьогодні Народжені Перемагати оголосили про пошук Адміністративного менеджера офісу в Берліні. Судячи з завдань, які ставлять перед менеджером, NAVI відкривають повноцінний офіс саме в столиці Німеччини. Судячи з усього саме там буде працювати основна частина команди та будуть проходити буткемпи складів клубу.

Задачі менеджера офісу

– Облаштування офісу: закупка меблів, пошук та заключення договорів з підрядниками та необхідними сервісами;
– Підтримка життєдіяльності офісу: регулярне замовлення необхідних побутових товарів та послуг (вода, канцелярія), організація прибирання, ремонтних робіт та ін.
– Організація буткемпів та підтримка бізнес-подорожей менеджерів: зустріч, поселення, забезпечення всім необхідним для комфортного проживання, роботи та тренувань.
– Бюджетування та фінансова звітність витрат.

Судячи з усього NAVI планують залишити Україну, як основну базу, та перетворитися у європейську команду, тому чекати звільнення чисельних росіян, як зі складу по CS:GO, так і з інших складів клубу не доводиться.

Подати заявку можна заповнивши анкету на цій сторінці.

Читайте також нашу статтю про тотальну домінацію громадян країни-агресора у складі NAVI через майже три місяці після початку війни.

Материалы по теме

NAVI будуть змушені грати закриті кваліфікації, щоб потрапити на RMR PGL CS2 COPENHAGEN MAJOR 2024.

0

NAVI не потраплять напряму на RMR, а будуть змушені грати закриті кваліфікації, щоб пробитися у відбірковий турнір на PGL CS2 COPENHAGEN MAJOR 2024.

Monte, B8 та два склади NAVI зіграють у благодійному турнірі для збору грошей на ЗСУ

0

Ghostik повідомив, що заром з найкращими командами країни проведе благодійний турнір з Dota 2. Вже в п’ятницю чотири команди зіграють між собою, щоб допомогти зібрати 2 мільйона гривень для підтримки армії.

NAVI повертаються в дисципліну Starcraft II через 10 років після виходу з неї

NAVI несподівано вирішили повернутися у давно забуту в Україні дисципліну Starcraft II. Український клуб оголосив про підписання Петра Spirit Валукевича, який грає за расу теранів.

NAVI посіли четверте місце на Clash of Clans World Championship 2023. Повні результати турніру

0

NAVI посіли четверте місце на Чемпіонаті світу з мобільної гри Clash of Clans. Турнір проходив у фінському Гельсінкі, де вісім колективів боролися за призовий фонд у розмірі 1 мільйону доларів США.