Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український клуб NAVI повернувся в популярну дисципліну PUBG Mobile після перерви в 15 місяців. Після повномасштабного вторгнення Росії, український клуб продовжував співпрацювати з повністю російським складом майже весь рік і лише в жовтні 2022 року звільнив зіркову російську четвірку після провального 2022 року.

Не відомо, чи намагалися NAVI зібрати український склад, проте повернулися вони з повністю казахстанським складом, який раніше виступав за клуб Falcons.  

У 2023-му році команда здобула перемогу на PUBG Mobile Pro League: Africa Fall 2023, посіла шосте місце на PUBG Mobile World Invitational 2023: Allstars Stage і стала тринадцятою на PUBG Mobile World Invitational 2023.

Команда NAVI з PUBG Mobile:

Дамір «AXZCER» Омаров
Арман «PSIX» Чамані
Бақитжан «PUNCHER» Єлменбет
Нурсултан «Gonzo» Нартбаєв

Материалы по теме

Гравці NAVI підіграли російській пропаганді в річницю повномасштабного вторгнення

0

Перед річницею повномасштабного вторгнення Росії в Україну гравці NAVІ українець Ange1 та росіянин suygetsu передали персональне вітання російському телеграм-каналу VALORANT INFO з майже 60 тисячами підписників, показуючи, що ми “єдиний народ”.

NAVI анонсували мерч, присвячений рекордній кількості виступів команди на Мейджорах з CS

0

NAVI відкрили передзамовлення на футболки, присвячені участі команди в 20-ти Мейджорах з CS поспіль. Нагадаємо, що це унікальний рекорд і лише NAVI брали участь у всіх Мейджорах в історії Counter-Strike.

Monte обійшли NAVI за популярністю на українськомовній трансляції PGL Major Copenhagen 2024: European RMR

0

Аналітична компанія Esports Charts підрахувала, які матчі європейської RMR-кваліфікації на PGL Major Copenhagen 2024 зібрали найбільше глядачів на українськомовній трансляції. У центрі уваги наших уболівальників знову були ігри Natus Vincere та Monte.

NAVI підписали новий склад з Brawl Stars. В анонсі не обійшлося без росіянина і японської школярки

0

NAVI підписали новий склад з мобільної дисципліни Brawl Stars. До складу увійшли три зіркові гравці з Японії — Achapi, Levi та I see. В попередньому складі українського клубу тривалий час грали росіяни, але нещодавно той склад було розпущено.