Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда Heroic з рахунком 2-1 обіграла NAVI та пройшла у стадію легенд на PGL Major Antwerp 2022.

Матч розпочався з упевненої перемоги Народжених Перемагати на міражі, але данська команда взяла реванш на власному піку, яким був inferno.

На вирішальній карті, яким був nuke, Heroic довели, що вони дуже серйозно націлені на мейджор. Данці впевнено виграли з рахунком 16-9 і стали першою командою, яка отримала прямий слот у стадію легенд на PGL Major Antwerp 2022. Свою перемогу Heroic святкували просто неймовірними емоціями, здавалося, що вони виграли мейджор.

Слід зазначити, що Heroic дуже давно не перемагали NAVI. Всі зустрічі цих команд з 2020 року в форматі BO3 завжди закінчувались перемогою української організації.

Не дивлячись на слабку гру команди s1mple стабільно був на висоті і став найкращим гравцем матчу.

Попри поразку, Natus Vincere ще мають шанс також попасти у легенди, але для цього їм необхідно виграти наступний матч і виграти в стикувальних матчах. Будь-яка поразка NAVI буде означати, що вони зможуть боротися лише за потрапляння у стадію претендентів.

Склади команд

Результат матчу

Статистика на mirage

Статистика на inferno

Статистика на nuke

Загальна статистика

Найкращий гравець матчу

Більше результатів та інформації з турніру ви можете знайти у нашому репортажі.

Материалы по теме

s1mple грає у рейтинговий Valorant лише на одному герої. Riot зробили ідеального агента, про якого снайперам у CS:GO можна тільки мріяти

0

Олександр s1mple Костилєв грає рейтингові ігри у Valorant тільки на одному агенті. Нещодавно на стрімі він показав історію своїх рейтингових ігор і так, він грає на, мабіть кращому агенті для гри на ролі AWP, мова йде про Чамбера.

BLAST анонсували фінал сезону на острові Яс в Абу-Дабі. Вісім команд розіграють 1 мільйон доларів США

Вісім найкращих команд світу з Counter-Strike зустрінуться в Абу-Дабі в грудні на найбільшій події року BLAST Premier. Щорічний турнір, що проводиться в партнерстві з ADGaming, відбудеться на Etihad Arena на острові Яс перед живою аудиторією. Цього року турнір пройде з 14 по 18 грудня.

Сходження нової зірки! Українець привів свою команду до перемоги над Fnatic у фіналі за 75 тисяч доларів

В Україні тепер вже офіційно з’явилася нова зірка CS:GO. Якщо раніше навколо Woro2k лише точилися розмови та розглядалися перспективи, сьогодні він на ділі довів, що може стати в один рядок з найкращими гравцями світу.

Відразу три українські команди з CS:GO вийшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2

0

Відразу три українські команди пройшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2. EC Kyiv, B8 та Iron Branch вийшли зі своїх груп у ТОР-8 міжнародного турніру з призовим фондом  5 тисяч доларів США.