Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Natus Vincere з сухим рахунком 0-2 програли росіянам Outsiders та впали в нижню сітку східноєвропейських кваліфікацій на The International. Таким чином завтра (в середу) NAVI доведеться зіграти фінал нижньої сітки, а, в разі перемоги й суперфінал за пряме запрошення на TI 11.

Фінал нижньої сітки розпочнеться о 9.00 і пройде у форматі BO3, суперфінал за запрошення на The International буде проходити до трьох перемог на п’яти картах і має розпочатись о 12.00. 

У будь-якому разі NAVI та Outsiders вже гарантували собі запрошення на турнір Останнього Шансу, проте з 12 команд, які візьмуть у ньому участь на TI 11 потрапить лише дві команди, тому боротьба за пряме запрошення має бути запеклою. 

Материалы по теме

NAVI вилетіли з BLAST — огляд поточних результатів турніру в Копенгагені

Український кіберспортивний клуб Natus Vincere вилетів з BLAST Premier: Fall Finals 2022, спромігшись виграти тільки один матч з трьох зіграних.

sdy на вихід? Аналізуємо, чи замінять NAVI Віктора Оруджева і якщо так, то на кого саме

Ряд інсайдерів та ЗМІ повідомляють, що Natus Vincere не планує залишати у складі Віктора sdy Оруджева і прибере гравця після закінчення цьогорічного сезону.

Російський склад NAVI став Чемпіоном Світу з PUBG, інша українсько-російська команда виборола бронзу

Natus Vincere стали чемпіонами PUBG Global Championship 2022. Український клуб отримав перемоги на трьох з чотирьох останніх висадок, завдяки чому здобув 179 балів у загальному заліку та святкував перемогу у Чемпіонаті Світу.

NAVI оголосили про партнерство з Unitet24, а s1mple пожертвував 100 тисяч доларів на машину швидкої допомоги

Клуб Natus Vincere оголосив про партнерство з фандрейзинговою платформою United24, заснованою Президентом України.