Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NAVI та Outsiders вийшли у фінал верхньої сітки відбіркових Східної Європи на The International 11. Таким чином обидві команди гарантували собі місце в ТОР-3 турніру, а значить, як мінімум, вони отримали право брати участь в турнірі останнього шансу в Сингапурі.

Проте кожна з команд має шанс отримати пряме запрошення в основну частину The International, для цього необхідно перемагати у фіналі верхньої сітки, а потім і у суперфіналі. 

По дорозі у фінал верхньої сітки NAVI подолали команди Hell Raisers та Bet Boom, обидва непрості матчі завершилися з рахунком 2-1 на користь чорно-жовтих. 

Своєю чергою Outsiders всуху переграли Pari Parni та Mind Games, не відчувши особливих проблем. Фінал верхньої сітки між NAVI та Outsiders відбудеться завтра о 15.00. 

Більше інформації про турнір і посилання на трансляцію ви знайдете на цій сторінці. 

Материалы по теме

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.

Завершився Brawl Stars World Finals 2022 — Чемпіонат світу з мобільної гри Brawl Stars

Перемогою клубу ZETA DIVISION ZERO завершився чемпіонат світу Brawl Stars World Finals 2022, на якому розігрувався 1 мільйон доларів США. Цікаво, що срібло дісталося другому складу того самого клубу ZETA DIVISION ONE. Обидві команди представляють Японію.

Розчарування та захоплення. Результати Blast Premier Fall Final

Андрій Присяжний в авторській колонці ділиться враженнями від турніру Blast Premier Fall Final 2022.  Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з широкою аудиторією, пишіть у телеграм @incybersport   За що мені подобаються турніри від данського турнірного оператора — це максимум

Інтерв’ю з Кирилом Ange1 Карасьовим після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals

Капітан команди NAVI з VALORANT Кирило Ange1 Карасьов дав інтерв’ю після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals. В інтерв’ю гравець розповів про емоції від перемоги, про нового гравця в складі, нового героя та про те, як будується гра в колективі.