Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Natus Vincere, Cloud9, Fnatic, Ninjas in Pyjamas, NRG, SK Gaming, T1 та Team Liquid підписали партнерство з новою мобільною блокчейн-грою Guild of Guardians.  У новій блокчейн-RPG гравці зможуть володіти персонажами та обмінюватись ними, щоб змагатися один з одним. Клуби будуть представляти свої бренди, як повноцінні ігрові персонажі, яких можна буде продавати, як цифрові предмети колекціонування.

Усього в грі може бути куплено максимум 16 тисяч героїв (загальна вартість 1,6 мільйона доларів), продаватися вони будуть у криптовалюті Ethereum, ціна одного героя буде складати у перекладі на долари близько $99. 

Після продажу всієї колекції власники зможуть торгувати своїми героями на різних платформах.

 

Більше про гру можна дізнатися на цій сторінці, проте все це нагадує чергову спробу заробити на тих, хто свято вірить у криптовалюти на NFT, ну а кіберспортивні клуби просто не випускають шанс підзаробити на власному бренді. 

Читайте також: Всі найкращі гравці року за 10 років премії HLTV у CS:GO, та чому вони їми стали

Материалы по теме

На тлі скандалу щодо відношення NAVI до регіону СНД розбираємося, чи є чорно-жовті CIS-командою чи ні

В кіберспорті черговий скандал. Гравець Astralis Bubzkji у твіттері підняв тему скілу у так званому регіоні CIS і згадав NAVI, його виправив Ceh9, відмітивши, що українсько-російський склад не належить до СНД. s1mple також наголосив, що NAVI не команда CIS, водночас максимально проукраїнський блогер та аналітик Олександр Петрик зробив великий пост про те, що NAVI саме

NAVI влаштовують в києвському офісі спільний перегляд матчу для фанатів. Потрапити може кожен

0

NAVI запросили своїх українських уболівальників по VALORANT до себе в офіс на перегляд матчу команди проти Giants, гра відбудеться 29 березня. Раніше чорно-жовті вже влаштовували вотч-паті перегляду ігор команди, але чомусь зробили це в Польщі, за що піддалися критиці зі сторони ком’юніті.

NAVI знищили Spirit і вийшли у Play-off ESL Pro League S17

0

NAVI легко переграли Team Spirit у фіналі нижньої сітки Групи D ESL Pro League 17 і гарантували собі вихід у Play-off турніру. На першій карті дракони змогли показати конкурентну гру і програли з мінімальним відставанням 14-16, а от на другій карті гра проходила повністю під диктування NAVI.

NAVI перемогли Astralis у складному матчі нижньої сітки групи D на ESL Pro League 17

0

NAVI впоралися з Astralis і залишилися в нижній сітці групової стадії. Своєю чергою данський клуб вилетів в сітку останнього шансу і знаходиться в кроці від вибування з турніру.