Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український клуб NAVI продовжує розширюватися попри війну в Україні. Офіційний сайт команди повідомив про підписання цілого складу у новій для себе дисципліні Clash of Clans.

Слід зазначити, що в чорно-жовтому клубі вже грає склад з Brawl Stars — гри, розробником якої, як і Clash of Clans, є компанія Supercell. 

Важливо, що NAVI підписали не перспективний склад, а чемпіонів 2021 — 2022 років, тобто клуб купив собі найсильнішу команду в дисципліні. Команда складається з чотирьох японських та одного бразильського гравця, а тренує її спеціаліст з Китаю. 

Відкриваючи склад з чергової мобільної дисципліни NAVI дають чіткий сигнал про те, що вірять у майбутнє мобільного кіберспорту. 

Джун Джун «End» Чжан — тренер:

У нас була мрія: грати під тегом NAVI. І, нарешті, вона здійснилася. Представляти таку велику організацію – велика честь. Це мотивуватиме нас викладатися на 200 % щодня. Хочу подякувати за те, що повірили в нас: ми намагатимемося привезти трофей із наступного чемпіонату світу, щоби поповнити колекцію кубків NAVI.

Гаку «GAKU» Мукай — капітан:

Дуже вдячні NAVI за можливість представляти клуб у цій дисципліні. Зробимо все можливе, щоб не розчарувати фанатів NAVI та зберегти чемпіонську спадщину історичної організації. #navination

Команда NAVI з Clash of Clans:

Гаку «GAKU» Мукай
Юя «Klaus» Огата
Казума «Kazuma» Йосіда
Кейю «STARs» Канехара
Бернардо «Bernaul» Ранхель

Джун Джун «End» Чжан (тренер)
Влад «TheVs» Мороз (менеджер)

Читайте також: ASUS ROG презентували перший у світі монітор з частотою 540 Гц, розроблений для професійних кіберспортсменів

Материалы по теме

На тлі скандалу щодо відношення NAVI до регіону СНД розбираємося, чи є чорно-жовті CIS-командою чи ні

В кіберспорті черговий скандал. Гравець Astralis Bubzkji у твіттері підняв тему скілу у так званому регіоні CIS і згадав NAVI, його виправив Ceh9, відмітивши, що українсько-російський склад не належить до СНД. s1mple також наголосив, що NAVI не команда CIS, водночас максимально проукраїнський блогер та аналітик Олександр Петрик зробив великий пост про те, що NAVI саме

NAVI влаштовують в києвському офісі спільний перегляд матчу для фанатів. Потрапити може кожен

0

NAVI запросили своїх українських уболівальників по VALORANT до себе в офіс на перегляд матчу команди проти Giants, гра відбудеться 29 березня. Раніше чорно-жовті вже влаштовували вотч-паті перегляду ігор команди, але чомусь зробили це в Польщі, за що піддалися критиці зі сторони ком’юніті.

NAVI знищили Spirit і вийшли у Play-off ESL Pro League S17

0

NAVI легко переграли Team Spirit у фіналі нижньої сітки Групи D ESL Pro League 17 і гарантували собі вихід у Play-off турніру. На першій карті дракони змогли показати конкурентну гру і програли з мінімальним відставанням 14-16, а от на другій карті гра проходила повністю під диктування NAVI.

NAVI перемогли Astralis у складному матчі нижньої сітки групи D на ESL Pro League 17

0

NAVI впоралися з Astralis і залишилися в нижній сітці групової стадії. Своєю чергою данський клуб вилетів в сітку останнього шансу і знаходиться в кроці від вибування з турніру.