Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український клуб NAVI продовжує розширюватися попри війну в Україні. Офіційний сайт команди повідомив про підписання цілого складу у новій для себе дисципліні Clash of Clans.

Слід зазначити, що в чорно-жовтому клубі вже грає склад з Brawl Stars – гри, розробником якої, як і Clash of Clans, є компанія Supercell. 

Важливо, що NAVI підписали не перспективний склад, а чемпіонів 2021 – 2022 років, тобто клуб купив собі найсильнішу команду в дисципліні. Команда складається з чотирьох японських та одного бразильського гравця, а тренує її спеціаліст з Китаю. 

Відкриваючи склад з чергової мобільної дисципліни NAVI дають чіткий сигнал про те, що вірять у майбутнє мобільного кіберспорту. 

Джун Джун «End» Чжан — тренер:

У нас була мрія: грати під тегом NAVI. І, нарешті, вона здійснилася. Представляти таку велику організацію – велика честь. Це мотивуватиме нас викладатися на 200 % щодня. Хочу подякувати за те, що повірили в нас: ми намагатимемося привезти трофей із наступного чемпіонату світу, щоби поповнити колекцію кубків NAVI.

Гаку «GAKU» Мукай — капітан:

Дуже вдячні NAVI за можливість представляти клуб у цій дисципліні. Зробимо все можливе, щоб не розчарувати фанатів NAVI та зберегти чемпіонську спадщину історичної організації. #navination

Команда NAVI з Clash of Clans:

Гаку «GAKU» Мукай
Юя «Klaus» Огата
Казума «Kazuma» Йосіда
Кейю «STARs» Канехара
Бернардо «Bernaul» Ранхель

Джун Джун «End» Чжан (тренер)
Влад «TheVs» Мороз (менеджер)

Читайте також: ASUS ROG презентували перший у світі монітор з частотою 540 Гц, розроблений для професійних кіберспортсменів

Материалы по теме

Денис electronic Шаріпов перейшов в Virtus.pro. Цим вчинком він знищив агрументи, що в NAVI грали росіяни тільки з правильною позицією

Денис electronic Шаріпов перейшов в російську команду Virtus.pro, ця новина стала абсолютною несподіванкою для всієї спільноти Counter-Strike.

Riot розповіли, внутрішньоігрові капсули яких команд продаються найкраще.

0

 Riot виклали рейтинг найбільш популярних внутрішньоігрових VCT-капсул в трьох з чотирьох регіонах, де проходять франшизні ліги з VALORANT.

NAVI випустили відео про свою перемогу на Мейджорі

0

NAVI випустили влог про свій шлях у Play-off Мейджора до моменту перемоги на історичному турнірі. Дивимося як відбувалася ця легендарна подія очами команди.

Мейджор в Копенгагені став третім за популярністю в історії CS. Не став першим через відсутність у фіналі росіян

0

Мейджор в Копенгагені став третім за популярністю Мейджором в історії Counter-Strike. На піку в фіналі турніру подія зібрала у екранів 1 853 954 глядачів.