Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NAVI здолали G2 в конкурентному матчі і вийшли в фінал PGL Major Copenhagen 2024, де зіграють в класичному протистоянні з FaZe. Таким чином український клуб з міжнародним складом показав свій найкращий виступ після початку повномасштабного вторгнення.

Після перемоги на Мейджорі в Стокгольмі у 2021 році вже у 2022 році команда посіла друге місце на Мейджорів в Антверпені, все ще зберігаючи зірковий склад з трьома росіянами. На початку 2023 року вже без Бумича на ролі капітана команда показала відносно невиразні результати на Мейджорів в Ріо, посівши 5-8 місце. 

На Мейджорів в Парижі, де NAVI скотилися ще нижче і не вийшовши в Play-off, склад з росіянами отримав вирок і чорно-жовті почали перебудову. Незабаром вони перейшли до міжнародного складу, продавши росіян в Cloud9, а s1mple залишив гру на невизначений час. 

Через кілька місяців NAVI опинилися в кроці від повернення на Олімп Counter-Strike. Це досягнення особливо дивовижне у світлі того, що воно зроблене не завдяки, а всупереч. Бо головна зірка NAVI Олександр Костилєв несподівано виявився не локомотивом, а гальмами складу, який уболівальники завжди асоціювали насамперед з його талантом. 

Лише за кілька місяців NAVI самотужки спростували твердження, які вони просували через пресу і які вважалися аксіомами:

  • NAVI нічого не варті без s1mple
  • NAVI неспроможні зібрати бойовий склад без росіян

Хоча обидва ці постулати активно просували самі NAVI, вони ж і розбили ці твердження вщент.  

Недільне протистояння з FaZe, яким NAVI програвали за останні роки кілька разів на ключових турнірах в тому числі на BLAST Paris Major, та у фіналах IEM Cologne 2022 і PGL Major Antwerp 2022, стане лакмусовим папірцем, який покаже справжній потенціал складу без Сімпла, причосу чорно-жовтим навіть не потрібно вигравати, достатньо просто дати бій. 

Новий склад NAVI вже довів свою здатність бути серед найкращих. У суперфіналі на Royal Arena стане зрозумілим, чи здатен цей склад збудувати нову еру без росіян і Сімпла, які ще у минулому році вважалися абсолютно незамінними для перемоги чорно-жовтих на найвищому рівні, особливо після перемоги на Мейджорі в Стокгольмі.

У 2022 році, критикуючи NAVI ми писали, що наратив про незамінність росіян, який просуває керівництво NAVI, є повною маячнею. Сьогодні ми, як ніколи раніше, близькі до того, щоб довести безглуздість тих висловлювань NAVI, причому руками самих NAVI. 

Материалы по теме

Перевершуючи очікування. NAVI посіли четверте місце на PUBG Global Series 3

0

NAVI посіли четверте місце на PUBG Global Series 3. Український колектив не без проблем пройшов групову стадію, але зібрався в основній стадії турніру і був близький до потрапляння у двійку.

Intel Extreme Masters Dallas 2024 – інформація, пряма трансляція, результати ігор. Оновлюється

0

В американському місті Даллас стартував ювілейний 100-й турнір від ТО ESL. 16 команд, включаючи Monte і NAVI змагаються за 250 тисяч доларів і престижний трофей.

NAVI підписали гравця в Tekken заради участі в командному заліку Esports World Cup

Кіберспортивний клуб NAVI розширює пул своїх дисциплін і відкрив підрозділ із Tekken, підписавши корейського гравця Кіма Kkokkoma Му Чжона. Раніше Kkokkoma грав за клуби Talon Esports і Team GP.

flamie розповів скільки заробив граючи в NAVI і куди витратив більшу частину грошей

Колишній гравець NAVI росіянин Єгор flamie Васильєв дав півторагодинне інтерв’ю, де розповів чимало цікавого про часи свого розквіту в кіберспорті, який прийшовся на часи виступу за український клуб.