Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Надзвичайно цікаву колаборацію створили NIKE і кіберспортивний файтинг Tekken 8. Об’єднавшись вони випускають унікальні кросівки Tekken 8 x Nike Air Foamposite One Premium «Fist», які “поєднують енергію культового файтинга з інноваційним дизайном Nike.”

Дизайн кросівок нагадує шкіру рептилії і, на думку авторів, ідеально відображає динамічні та напружені битви у всесвіті Tekken.

Tekken 8 x Nike Air Foamposite One Premium «Fist» вийдуть у вересні 2024 року. Купити ці кросівки можна буде на офіційному сайті NIKE за 250 доларів США.

Дизайн кросівок вражає своєю сміливістю і говорить про все зростаючий вплив відеоігор в тому числі на індустрію моди і одягу. 

Материалы по теме

Зірка лол Rekkles створить систему тренувань для кіберспортсменів у додатку Nike

Nike розпочали співпрацю з зіркою LoL Rekkles. Відомий гравець є третім кіберспортсменом-професіоналом, який співпрацює з топовим спортивним брендом. Раніше Nike уклала угоди з Jian Uzi Zi-Ha та Felipe brTT Goncalves.

Team Spirit заключили сотрудничество с Nike

0

Американский спортивный бренд стал новым партнером российской киберспортивной организации Team Spirit и представил рекламный ролик с игроками по CS:GO и Dota 2.

Fnatic затизерили выпуск линейки мерча в коллаборации с Nike

0

Об этом организация сообщила в одном из постов в твиттере в виде короткого ролика. На нем видна футболка с логотипами Nike и fnatic.