Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Игрок Faze Clan Никола «NiKo» Ковач пропустит второй день IEM Sydney 2019, так как ему все еще не удалось получить визу в Австралию.

 

faze

В первый день турнира команда играла без него и Даурена «AdreN» Кыстаубаева. Их заменяли Янко «YNk» Панович и Карло «USTILO» Пивац. Адрен уже сообщил, что получил визу и поможет команде во второй день.

Завтра Faze Clan предстоит сыграть с NRG в полуфинале верхней сетки группы В. Неизвестно, кто именно станет пятым игроком команды: YNk или USTILO.

IEM Sydney проходит в Австралии с 30 апреля по 5 мая. Призовой фонд турнира составляет $250 тыс.

Материалы по теме

NiKo, Zyw0o та Magisk висловилися щодо відміни партнерських ліг з 2025 року

0

Портал Pley.gg дізнався думку зірок CS щодо скасування франшизних ліг, яке має відбутися з 2025 року. Завдяки партнерським угодам ESL та BLAST клуби-партнери заробляли сотні тисяч і навіть мільйони доларів, що робило їх бізнес CS стабільним і убезпеченим від ризиків.

20 НАЙКРАЩИХ ГРАВЦІВ 2023 РОКУ: NIKO – №2

0

Виняткові показники NiKo на найбільших змаганнях і в матчах проти найкращих команд свідчать про те, що він гідно займає високе місце в рейтингу ТОР-20 найкращих гравців року за версією HLTV.

Zyw0o вдвічи обійшов s1mple у голосуванні за звання найкращого гравця на думку уболівальників

0

HLTV проводять опитування, кого читачі вважають головною зіркою Counter-Strike. До списку потрапили лише чотири гравці, які є безумовними лідерами збірного рейтингу, якщо рахувати всі роки існування рейтингу ТОР-20 HLTV.

NiKo залишається. Ймовірно гравець використав Falcons, щоб покращити умови контракту в G2

Нікола NiKo Ковач залишиться в G2 і не буде переходити у Falcons, про що повідомлялося раніше. На цей момент відомо, що гравець дійсно планував перейти до арабської команди, проте змінив рішення в останній момент.