Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Згідно з повідомленням порталу Dust.us американський гравець Нік nitr0 Канелла оголосив про свої наміри повернутися до Counter-Strike після нетривалого переходу в  VALORANT. Кілька місяців тому гравець приєднався до складу клубу M80 в грі від Riot.

“VALORANT виявився не таким, як я очікував, і я не побачив в ньому майбутнього для себе. CS — це мій дім, і через відсутність IGL в регіоні NA я розумію, що це моє місце. Мені все ще є що запропонувати сцені NA в CS і я не можу дочекатися, щоб проявити себе в CS2”, — сказав nitr0 у заяві для видання Dust2.us.

Для гравця це вже не перший перехід у VALORANT і повернення в CS. Після багатьох років гри в CS і купи титулів, гравець змінив бомбу на спайк в серпні 2020 року і грав в шутер Riot 16 місяців.

На початку 2022 року гравець повернувся в рідні Liquid і навіть допоміг команді піднятися на третє місце у світовому рейтингу. В травні 2023 року гравець знову завершив кар’єру в CS і перейшов у VALORANT, здавалося б назавжди, проте через рік він знову змінив своє рішення Ймовірно вихід CS2 надихнув гравця вкотре повернутися до рідного Counter-Strike. 

Материалы по теме

Нік nitr0 Канелла оголосив про завершення професійної кар’єри після найближчого турніру

0

Легендарний капітан Team Liquid Нік nitr0 Канелла заявив, що залишить професійну сцену CS:GO після виступу команди на IEM Dallas 2023.

tarik: “Nitr0 фармил убл..дков в Valorant, теперь он перешел в CS, и у него наступили тяжелые времена”

0

Ветеран CS:GO tarik заявил, что FPS от Valve сложнее, чем Valorant, после того, когда стал свидетелем плохой игры от nitr0 после его возвращения. Также сам nitr0 объяснил в чем сложность его игры в CS:GO.

Официально: nitr0 вернулся в CS:GO и подписал контракт с Team Liquid

Профессиональный игрок в Valorant Ник nitr0 Каннелла официально вернулся в CS:GO и присоединился к составу Team Liquid. Об этом стало известно из Twitter клуба.