Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

НОК України та Мінмолодьспорту України розробили рекомендації для українських атлетів щодо контакту з російськими та білоруськими спортсменами.

Документ створено насамперед для атлетів, які їдуть на Олімпіаду в Париж, де також будуть виступати, хоч і під нейтральним прапором, атлети з країн-агресорів. 

Теоретично рекомендації можна розглядати в тому числі і як загальні рекомендації для українських спортсменів, які перетинаються з росіянами і білорусами на спортивних турнірах. Звісно на кіберспортивних турнірах ми бачимо абсолютно протилежно тому, що рекомендує НОК України. 

В документі рекомендується: 

  • Утриматися від прямих контактів з представниками країн-агресорів. 
  • Про спроби провокацій з боку представників рф та рб інформувати керівника делегації
  • Не брати участь в будь якому спілкуванні в соц. мережах та дискусіях з представниками рф та рб, не реагувати на їх пости, не викладати з ними спільні фото та відео як зі змагань так і поза ними. 
  • Триматися на відстані від представників рф та рб наскільки це можливо, та утримуватися від спільних фото, якщо цього не вимагають правила змагань. 
  • Утримуватися від спільних прес-конференцій та інтерв’ю з представниками рф та рб. 

Більше рекомендацій на офіційному сайті.

Материалы по теме

Гравець українського клубу IKLA пішов захищати Україну до Третьої Окремої Штурмової Бригади

0

Гравець українського клубу IKLA, який ще у 2023 році виступав за команду на турнірах, які в тому числі проводив наш портал, пішов захищати Україну в лави Третьої Окремої Штурмової Бригади.

Перемога UESF. Міжнародна федерація кіберспорту IESF допускатиме на турніри росіян тільки під нейтральним прапором

Стало відомо, що після розгляду скарги Федерації кіберспорту України UESF, Міжнародна федерація кіберспорту IESF прийняла рішення дозволити росіянам виступати на їх турнірах в тому числі на майбутньому Чемпіонаті Світу в Ріяді виключно в нейтральному статусі під нейтральним прапором.

s1mple виступив на концерті Моргентшерна. Лише пів року тому росіянин обіцяв подумати над пропозицією виступити на окупованому Донбасі

s1mple в черговий раз засвітився в просуванні російської культури. Найкращий гравець світу відвідав концерт російського репера Моргенштерна у Варшаві і навіть піднявся на сцену і виступив з фристайлом.

Гравець Monte повідомив, що британець smooya задонатив 25 тисяч доларів на ЗСУ

0

Гравець команди Monte DemQQ повідомив про те, що скандальний британець smooya, який грав за російську команду Forze, ще у 2022 році пожертвував на ЗСУ 25 тисяч доларів.