Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Esports World Cup з Dota 2 стає головним турніром року в дисципліні, заміняючи The International. Ще під час  TI 2023 стало зрозумілим, що Valve вже не цікаво займатися кіберспортом Доти і вони передають важелі керування ESL. З анонсом Доти на EWC 2024 ця думка отримала підтвердження.

В анонсі гри організатори використали зображення всім відомої телевежі, яка є символом Сіетлу – домівки The International, причому в анонсі ми бачимо одразу три вежі, що натякає на потрійну потужність нового головного турніру з Dota 2. Здавалося б вежі не доречні в рекламі турніру, який відбудеться в іншому кінці світу, але вони несуть символічне значення. 

Вже в наступному пості організатори анонсували систему, як команди зможуть потрапити на турнір і це очки, які можна заробити тільки на турнірах ESL. Тобто фактично ESL перебирає на себе функції Valve і саме рейтинг ESL буде визначати, хто потрапить на головний турнір року, яким стає EWC.

Таким чином екосистема Dota 2 принаймні найближчим часом складатиметься з двох турнірів ESL та трьох сезонів DreamLeague, які замінять Мейджори від Valve. Вінчати рік буде Esports World Cup, куди команди потраплятимуть за рейтингом і де будуть розігруватися фіксовані багатомільйонні призові, надані з бездонного державного фонду Саудівської Аравії.

Чи буде The International у 2024 році чи його історію завершено наразі невідомо, проте очевидно, що цей легендарний турнір виконав свою місію і втратив свою актуальність і престиж. 

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Допис, поширений Esports World Cup (@esportswcgg)

 

Материалы по теме

Кіберспортивні клуби отримають по 600 тисяч доларів. Саудівська Аравія будує вертикаль тотальної влади в світовому кіберспорті

З’явилося більше інформації щодо програми підтримки кіберспортивних клубів Esports World Cup від суверенного фонду державного капіталу Саудівської Аравії. Як повідомлялося раніше додаткове фінансування отримають 28 клубів, 22 з яких саудити визначили самостійно, а на 6 вакантних місць оголосили відкритий конкурс.

ESL змінили формулу розрахунку свого світового рейтингу Counter-Strike і нарешті прибрали регіон СНД

0

ESL внесли зміни до формули розрахунку свого рейтингу, який має безпосередній вплив на запрошення на турніри від головного турнірного оператора в CS2.

На Esports World Cup представлено першу дисципліну. В Mobile Legend Bang Bang розіграють 3,5 мільйона доларів

0

Стала відома перша дисципліна найбільшого в історії кіберспорту мультитурніру Esports World Cup, який Саудівська Аравія проведе у Ріяді влітку 2024 року.