Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Микс Dota Team, за который выступают Алексей Solo Березин и Роман RAMZES666 Кушнарев официально распался после вылета с EPIC League S3.

Об этом стало известно из комментария одного из игроков Dota Team для портала cybersport.ru.

Микс Dota Team сформировался 4 марта для участия в третьем сезоне EPIC League. Походу турнира коллектив покинули Абдималик Malik Сайлау и Милан MiLAN Козомара.

До конца турнира вместо них играли KignR и nongrata.

Таким составом Dota Team вышли в первый дивизион EPIC League S3, где проиграли две встречи и покинули турнир, заняв 7-8 место.

Бывший состав Dota Team:

  • Роман RAMZES666 Кушнарев
  • Ростислав fn Лозовой
  • Алексей nongrata Васильев
  • Ринат KingR Абдуллин
  • Алексей Solo Березин

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: STYKO о добавление новой карты в соревновательный маппул: «Сейчас подходящее время для таких изменений»

За 7-8 место в первом дивизионе EPIC League Season 3 команда Solo и RAMZES666 получила $6000.

Материалы по теме

В Росії влаштували полювання на кіберспортсменів, які підтримали Україну. Під роздачу потрапили Noone і Solo

0

Схоже українському дотеру Noone не вдасться всидіти на двох стільцях – грати в спонсорованій росіянами команді і одночасно бути патріотом України. На одному з найбільших Z-телеграм-каналів підняли питання щодо того, що українець, який обіцяв віддавати частину зарплати на ЗСУ, грає в команді, яку спонсорує російський букмекер PARI.

HellRaisers повідомили про підписання Романа RAMZES666 Кушнарьова

0

HellRaisers оголосила про підписання до команди російського гравця Романа RAMZES666 Кушнарьова.  Таким чином колишня головна зірка VP возз’єдналася зі своїм капітаном по VP, а потім і по NAVI Олексієм Березіним.

Рік тому українські кібердіячі зробили спільне звернення, намагаючись зупинити війну. Розповідаємо, як трансформувалася їх позиція протягом року

Рівно рік тому, 5 березня 2022 року, коли російські війська стояли під Києвом, на каналі Natus Vincere вийшло відео з закликом відомих кіберспортивних діячів зупинити війну. У відео знялося більш як 10 відомих українських і навіть російських зірок кіберспорту, блогерів, аналітиків і ведучих, яких звернулися до кіберспортивної спільноти із закликом не мовчати і допомогти зупинити

Ghostik запустив свій українськомовний канал на Youtube. Перший блог про NAVI

Відомий український гравець Ghostik зробив свій українськомовний канал і планує розвивати український контент. Перший влог присвячено звільненню з NAVI Олексія Solo Березіна.