Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ESL оголосили список колективів, які було запрошено на IEM Cologne Qualification 2022. 8 команд, серед яких NAVI, FAZE, G2, Cloud9, NiP, ENCE, FURIA та Liquid потрапили одразу до групової стадії.

Команди Vitality, Heroic, Outsiders, Complexity, Godsend, TYLOO, mibr, Sprout та Order потрапили до стадії play-in. Окрім них, завдяки світовому рейтингу, до стадії play-in також були запрошені Astralis, Movistar riders, BiG, Mouz, Imperial, Team Spirit та Pain Gaming

Турнір пройде у німецькому Кельні з 5 по 17 липня. На турнірі буде розіграно призовий фонд у розмірі 1 мільйона доларів США

IEM Cologne є одним з трьох найпрестижніших турнірів з CS:GO на рівні з IEM Katovice та турнірами рангу Мейджор. Виграти цей престижний турнір мріє кожна команда. Минулого року перемогу на турнірі святкувала команда NATUS VINCERE. 

Читайте також новину про те, як українці пройшли до фінальної частини Чемпіонату Європи з CS:GO.

Материалы по теме

Як дивитися IEM Cologne 2022: трансляція, розклад, команди та цікаві факти

Починається IEM Cologne 2022 — одна з найцікавіших подій року у CS:GO. Пропонуємо нашим читачам разом спостерігати за цим надзвичайно цікавим турніром, який завершує перше півріччя у змагальному CS:GO найвищого рівня.

Рейтинг найкращих команда світу з CS:GO. Підбиваємо підсумки першого півріччя та відмічаємо значний прогрес українських команд

Після турнірів у вихідні сталося чергове оновлення світового рейтингу CS:GO, проте перша десятка майже не зазнала змін, бо великих турнірів не відбувалося, а грали в основному команди поза топом.

ESL випустили крутий трейлер до IEM Cologne 2022. Події відбуваються в готичному соборі

0

Останнім великим турніром у CS:GO перед літньою перервою стане IEM Cologne 2022, на якому буде розіграно престижний кубок та 1 мільйон доларів. ESL підготувала крутий трейлер турніру, який пройде на великій арені в присутності глядачів.

BLAST анонсували фінал сезону на острові Яс в Абу-Дабі. Вісім команд розіграють 1 мільйон доларів США

Вісім найкращих команд світу з Counter-Strike зустрінуться в Абу-Дабі в грудні на найбільшій події року BLAST Premier. Щорічний турнір, що проводиться в партнерстві з ADGaming, відбудеться на Etihad Arena на острові Яс перед живою аудиторією. Цього року турнір пройде з 14 по 18 грудня.