Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

ESL оголосили список колективів, які було запрошено на IEM Cologne Qualification 2022. 8 команд, серед яких NAVI, FAZE, G2, Cloud9, NiP, ENCE, FURIA та Liquid потрапили одразу до групової стадії.

Команди Vitality, Heroic, Outsiders, Complexity, Godsend, TYLOO, mibr, Sprout та Order потрапили до стадії play-in. Окрім них, завдяки світовому рейтингу, до стадії play-in також були запрошені Astralis, Movistar riders, BiG, Mouz, Imperial, Team Spirit та Pain Gaming

Турнір пройде у німецькому Кельні з 5 по 17 липня. На турнірі буде розіграно призовий фонд у розмірі 1 мільйона доларів США

IEM Cologne є одним з трьох найпрестижніших турнірів з CS:GO на рівні з IEM Katovice та турнірами рангу Мейджор. Виграти цей престижний турнір мріє кожна команда. Минулого року перемогу на турнірі святкувала команда NATUS VINCERE. 

Читайте також новину про те, як українці пройшли до фінальної частини Чемпіонату Європи з CS:GO.

Материалы по теме

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

OWNER став черговим українцем, який перейшов в команду ворогів заради кар’єри

0

Ще один професійний український гравець вирішив обрати гроші тих, хто допомагає знищити його країну. Михайло OWNER Лимар приєднався до команди легального білоруського букмекера Betera, який сплачує податки в бюджет країни-союзника Росії, з території якої обстрілюють Україну.

Науковцями доведено, що кофеїн значно покращує швидкість реакції і влучність стрільби в кіберспортивних шутерах

На авторитетному науковому порталі Nature.com опубліковано дослідження, яке доводить позитивний вплив кофеїну на ефективність стрільби в шутерах. Дослідження проводилося на елітних кіберспортсменах.

Українська команда ноунеймів розриває лан в Парижі, на якому грають зірки світового рівня

0

Українська команда Team Next Level увійшла в шість найкращих команд на регулярному клубному турнірі La Coupe 5, який проходить цими днями в Парижі.