Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Electronic Arts повідомила про високі прибутки завдяки основним локомотивам — Apex Legends та FIFA.

Під час розмови про прибутки Кріс Су, який є фінансовим директором EA, повідомив інвесторів, що Apex продовжує приносити приголомшливі прибутки. Су підтвердив, що загальний прибуток від гри перевищив позначку у 2 мільярди доларів, таку цифру гра зробила за три роки існування.

Гра продовжує розвиватися потужними темпами. Повідомляється, що за останній фінансовий рік дохід Apex зріс на 40% у порівнянні з роком раніше, і що 12 сезон став «найуспішнішим за всю історію». Керівники очікують, що франшиза в кінцевому підсумку принесе мільярд доларів на рік.

Раніше повідомлялося, що дев’ятий та 10 сезони також побили рекорди активності у грі.

Для подальшого збільшення доходів та забезпечення майбутнього EA, скоро компанія випустить мобільну версію гри, яка обіцяє стати справжнім хітом і сильно збільшити армію фанатів франшизи. 


Коментар Gameinside: Створення мобільних версій популярних хітів для PC стає справжнім трендом. Кіберспорт також поступово опановує мобільні версії. Цікаво, чи варто чекати від Valve мобільні версії їх хітів. 

Материалы по теме

Санкції в дії. Російська команда пропустить Чемпіонат Світу по Apex Legends з призовим фондом у 2 мільйони доларів США

0

Російський кіберспорт через війну Росії проти України відчуває все більше санкцій. Так стало відомо, що Team Empire з Apex Legends пропустить головний турнір по цій грі через візові проблеми. Росіяни повідомили, що візу не зміг отримати жоден з гравців команди.

Відомий український коментатор футболу Віктор Вацко прокоментував можливість озвучки ігор серії FIFA

Відомий український коментатор Віктор Вацко прокоментував в ефірі програми «Вацко on air» можливість озвучувати матчі в серії ігор FIFA. Нагадаємо, що з гри прибрали Російські команди через війну в Україні.

Gambit закрили ще один склад, з початку війни клуб втратив 5 з 6 складів

Російський клуб Gambit, пов’язаний з керівництвом РФ, повідомив про закриття ще одного складу, на цей раз з гри Apex Legends. Раніше команда продала свій склад по CS:GO, а також закрила два склади з Dota 2. На цей час в складі клубу залишається тільки чемпіонський склад з Valorant.