Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Electronic Arts повідомила про високі прибутки завдяки основним локомотивам – Apex Legends та FIFA.

Під час розмови про прибутки Кріс Су, який є фінансовим директором EA, повідомив інвесторів, що Apex продовжує приносити приголомшливі прибутки. Су підтвердив, що загальний прибуток від гри перевищив позначку у 2 мільярди доларів, таку цифру гра зробила за три роки існування.

Гра продовжує розвиватися потужними темпами. Повідомляється, що за останній фінансовий рік дохід Apex зріс на 40% у порівнянні з роком раніше, і що 12 сезон став «найуспішнішим за всю історію». Керівники очікують, що франшиза в кінцевому підсумку принесе мільярд доларів на рік.

Раніше повідомлялося, що дев’ятий та 10 сезони також побили рекорди активності у грі.

Для подальшого збільшення доходів та забезпечення майбутнього EA, скоро компанія випустить мобільну версію гри, яка обіцяє стати справжнім хітом і сильно збільшити армію фанатів франшизи. 


Коментар Gameinside: Створення мобільних версій популярних хітів для PC стає справжнім трендом. Кіберспорт також поступово опановує мобільні версії. Цікаво, чи варто чекати від Valve мобільні версії їх хітів. 

Материалы по теме

FIFA змінили кіберфутбол на Rocket League, все через розрив з EA Games

FIFA, які є головним керівним органом в футболі, оголоси, що на найближчому Чемпіонаті Світу національні команди з кіберфутболу змагатимуться… в Rocket League.

Apex припинили свою діяльність в CS2 і Fortnite через фінансові проблеми

Apex повідомили про вихід з дисципліни CS2 через фінансові проблеми клубу. Заснована ентузіастами у 2017 році команда знайшла фінансування у 2019 і подолала карколомний шлях, зігравши у півфіналі парижського Мейджора проти майбутніх чемпіонів Vitality.

Професіонал з Apex Legends закликав гравців не кидати все заради кіберспорту, щоб не зруйнувати своє життя

Колишній професійний гравець в Apex Legends поділився своїм сумним досвідом, розповівши, наскільки складним і безперспективним може бути шлях в кіберспорті. На думку Віла TeQ Старка лише жменька гравців може повноцінно заробляти, займаючись кіберспортом, а інші приречені існувати на межі бідності.

NAVI повернулися в дисципліну Apex Legends

0

NAVI повернулися в Apex Legends з європейським складом. Чорно-жовті підписали команду Vexed Gaming, яка доволі непогано виступає на європейській сцені.