Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Electronic Arts повідомила про високі прибутки завдяки основним локомотивам — Apex Legends та FIFA.

Під час розмови про прибутки Кріс Су, який є фінансовим директором EA, повідомив інвесторів, що Apex продовжує приносити приголомшливі прибутки. Су підтвердив, що загальний прибуток від гри перевищив позначку у 2 мільярди доларів, таку цифру гра зробила за три роки існування.

Гра продовжує розвиватися потужними темпами. Повідомляється, що за останній фінансовий рік дохід Apex зріс на 40% у порівнянні з роком раніше, і що 12 сезон став «найуспішнішим за всю історію». Керівники очікують, що франшиза в кінцевому підсумку принесе мільярд доларів на рік.

Раніше повідомлялося, що дев’ятий та 10 сезони також побили рекорди активності у грі.

Для подальшого збільшення доходів та забезпечення майбутнього EA, скоро компанія випустить мобільну версію гри, яка обіцяє стати справжнім хітом і сильно збільшити армію фанатів франшизи. 


Коментар Gameinside: Створення мобільних версій популярних хітів для PC стає справжнім трендом. Кіберспорт також поступово опановує мобільні версії. Цікаво, чи варто чекати від Valve мобільні версії їх хітів. 

Материалы по теме

Electronic Arts закриває сервери застарілих ігор в тому числі Command & Conquer: Red Alert 3

Джерела повідомляють, що Electronic Arts незабаром планує повністю відключити сервери багатьох своїх ігор в тому числі таких легендарних як Command & Conquer: Red Alert 3 — гри, що стала продовженням легендарної Red Alert, яка свого часу мала величезний вплив на весь жанр RTS.

FIFA23 стала найуспішнішою в історії франшизи. Цифра проданих за тиждень копій дійсно вражає

0

EA Games повідомили про найуспішніший в історії запуск франшизи серії FIFA.

Стрімер здолав шлях від найнижчого до найвищого рангу у Apex Legends лише протягом одного стріма, граючи у випадкових командах

Багато гравців, застрягши на якомусь рангу жаліються, що не можуть пройти далі через поганих тіммейтів і кажуть, що піднятися можна тільки граючи в паті. Проте стрімер Wxltzy спростував це, піднявшись з найнижчого рангу в Apex Legends до найвищого лише протягом одного стріма, граючи за випадкові команди.

Electronic Arts уклала угоду з LaLiga для розробки нового симулятора футболу EA SPORTS FC

0

EA SPORTS FC, футбольна гра, яка розробляється компанією Electronic Arts і яка буде запущена в футбольному сезоні 2023-24 в якості заміни серії FIFA, матиме права на назви всіх змагань LaLiga — футбольної ліги Іспанії.