Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Инсайдер Алексей OverDrive Бирюков высказался о новом формате BLAST Premier: Spring Groups 2022. Свои мысли аналитик выразил в Twitter.

По словам Бирюкова у этого этапа соревнований нет никакой интриги, потому что команды не выбывают из борьбы за победу в сезоне, даже проиграв все матчи в группах и стадии Play-In:

У турнира BLAST Premier: Spring Groups имеет наихудший формат из возможных. Это называется «проиграть все игры и все равно пройти квалификацию». Интриги буквально нет.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Virtus.pro продлевает контракты с составом по PUBG

Напомним, что украинский клуб Natus Vincere смог победить всего лишь в одном матче из четырех матчей и сейчас находятся в стадии Last Chance.  На турнире представлены только команды-партнеры Бласта.

Матчи BLAST Premier: Spring Groups 2022 проходят с 28 января по 6 февраля в онлайне. Призовой фонд турнира составляет $177,5 тыс. В соревновании участвуют 12 коллективов.

Материалы по теме

Інсайдер повідомив, що Edward та Bondik збирають нову українську команду. Читайте подробиці

Відомий інсайдер OverDrive повідомив, що за його інформацією до змагального CS:GO повертаються ветерани, які останнім часом пропали зі сцени у складі з менш відомими і більш молодими гравцями.

«Я чув, що NAVI дозволили російським гравцям жити в Росії, просто це не афішувати» — OverDrive поділився інсайдом та думками про звільнення Бумича

Відомий російський інсайдер Олексій OverDrive Бірюков повідомив про те, що за його інформацією NAVI дозволили залишатися російським гравцям в Росії, головне це не афішувати. Також, на думку Овердрайва, Бумича звільнили тільки через тиск суспільства, бо в NAVI вже не було іншого виходу.

«Я думаю, що склад вдасться зберегти, і все залишиться без будь-яких змін громадянства» — OverDrive дав прогноз на майбутнє NAVI

0

Головний російський інсайдер Олексій OverDrive Бірюков поділився своїм баченням подальшої долі NAVI. Доречі, сам інсайдер дистанціонувався від політики та, як і більшість росіян, заховав голову в пісок і не засуджує дії Путіна.

OverDrive каже, що організатори почали виключати команди з громадянами Росії з турнірів

0

Відомий російський інсайдер OverDrive повідомив в своєму пабліку, що деякі організатори почали виключати з турнірів команди, в яких грають росіяни. В своєму зверненні OverDrive висловлює думку, що від такої політики втратять самі организатори, бо дуже велика аудиторія CS саме в Росії.