Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Багато хто в українському кіберспорті задавався питанням — а що там з переможцем The International 10? Яку позицію щодо війни займає 19-річний кіберспортсмен Team Spirit з Dota 2 Ілля Yatoro Мулярчук?

Так, ми знаємо, що Спіріти засудили війну та переїхали до Сербії, але до вчорашнього дня питання залишалося відкритим. Вчора Yatoro досить своєрідно висловив свою позицію, змінивши аватарку в стімі на зображення червоно-чорного прапора Української Повстанської Армії.

До речі сам Ілля родом із Бучі, яка стала відома на весь світ не тільки завдяки українському гравцю, а в першу чергу через геноцид українців російськими військами.

Нагадаємо, що нещодавно свою позицію обозначив і відомий стрімер Папіч. Прочитати про це можна тут

 

 

Материалы по теме

Yatoro прокоментував вихід Team Spirit на Мейджор, а також розповів про форму команди

0

Team Spirit візьмуть участь в ESL One Stockholm Major 2022. Команда не без проблем, але пройшла по нижній сітці східноєвропейського фіналу DPC та виборола квоту.  Українець Ілля Yatoro Мулярчук прокоментував виступ команди в післяматчевому інтерв’ю, та розповів про форму команди на турнірі DPC.

Переможець The International виклав відео своєї розтрощеної росіянами квартири у Бучі

Чемпіон останнього The International українець Ілля Yatoro Молярчук показав, як зараз виглядає його квартира у Бучі під Києвом.  Нагадаємо, що до кінця березня місто було під окупацією російських військ.

Virtus.pro игнорируют войну в Украине — более позорного плевка в лицо собственных чемпионов киберспорт еще не видел

На протяжении всего дня многие организации, от больших до маленьких, высказывают поддержку Украине на фоне вторжения России. Но не все сподобились на этот шаг. Есть одна команда, которая осталась в стороне и промолчала.