Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Аналітичний портал Esports Charts поділився невтішною статистикою стосовно переглядів першої стадії The International 11.

Матчі першого дня TI11 зібрали понад 6,6 млн. годин перегляду при середньому онлайні в 477,4 тис. глядачів. Пікова аудиторія становила 679, 4 тис. осіб і була досягнута під час третьої п’ятірки матчів, які йшли паралельно. 

У порівнянні з результатами першого дня TI10, старт TI11 видався набагато менш успішним. Пікова та середня аудиторії виявилися нижчими на 40%, а показник годин перегляду просів на 41%. 

Попри те, що у турніру ще є багато часу для того, щоб виправитися, всі ми розуміємо, що Dota 2 минулого року пройшла та залишила позаду свій пік. Цього року ми спостерігаємо стагнацію гри по всіх фронтах, починаючи з рівня трансляцій і закінчуючи падінням інтересу глядачів та катастрофічним падінням призового фонду турніру.

Читайте також наш репортаж з The International 11, де ви знайдете всі головні результати турніру.  

Материалы по теме

Професіонали Dota 2 розкритикували призові TI, багато хто вважає, що призові треба перерозподілити

The International є головним турніром з Dota 2 і кожного року завдяки краудфандингу збирається величезний призовий фонд, майже половину якого отримує лише одна команда з п’яти гравців і не всі вважають таку ситуацію справедливою.

Четвертий влог Олсіора з The International 11

0

The International 11 завершився, а матеріали не закінчуються. Дивіться черговий блог Олсіора з TI11.

Порноактриса сфотографувалася з Аегісом та обрала самого красивого кіберспортсмена

Відома порноактриса Eva Elfie сфотографувалася з Aegis, який виграли Tundra Esports на TI11, та у новому відео обрала самого красивого кіберспортсмена.

Tundra Esports легко обігрує Team Secret і стає чемпіонами The International 11

Неділя, 30 жовтня і в Сингапурі Team Secret грають матч-реванш проти Tundra Esports у Гранд фіналі The International 11 за найбільший приз року в кіберспорті.