Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команди Players та Copenhagen Flames першими здобули по 3 перемоги в групі В на європейському RMR та пройшли у легенди Мейджора.

Тільки ці дві команди не програли жодного матчу в групі.

На шляху до успіху Players здолали команди Signal, Anonimo та Astralis. В цілому можна сказати, що команді трохи пощастило з суперниками. 

Набагато більше здивували Copenhagen Flames, які буквально кілька днів тому програли київській команді EC Kyiv. 

На шляху до легенд данська команда здолала Sprout, Sinners та NiP, причому всі ігри виграла з великим запасом.

За результатами другого ігрового дня до легенд залишився тільки один слот, на який претендує купа команд, ігри продовжаться завтра. 

Також треба зазначити, що команди Sprout та Sangal програли всі свої ігри та вилетіли з турніру. 

Більше інформації про європейський RMR шукайте в репортажі на сайті.

 

 

 

Материалы по теме

Тренер Copenhagen Flames розповів, за яку суму не вдалося продати склад команди. Можливо суми трансферів у CS:GO не такі великі, як нам про них розповідають?

Стала відома сума, за яку власники Copenhagen Flames хотіли продати склад з CS:GO. Історичний тег ніколи не був топовим, але склад команди несподівано вистрілив, вийшовши у групову стадію PGL Major Stockholm 2021, після цього з командою почали рахуватися, а останній рік колектив стабільно входив в першу 20-ку світового рейтингу іноді навіть пробиваючись до десятки.

HEROIC офіційно підписали Якоба jabbi Нігаарда, він замінить звільненого нещодавно refrezh

Команда HEROIC підписала гравця Copenhagen Flames Якоба jabbi Нігаарда. Нагадаємо, що зовсім недавно данський клуб, попри гучну перемогу на Pinnacle Cup, звільнив refrezh. Річ у тому, що Heroic ніяк не може виграти вагомі титули та весь час зупиняється за 1-2 кроки від них. В якийсь момент керівництво клубу здалося і вирішило, що настав час змін.

Зарплати у Fnatic сягають 25 тисяч доларів? На це натякнув співвласник Copenhagen Flames

Співвласник Copenhagen Flames, які нещодавно продали двох гравців у Fnatic, розповів про проблеми зі збереженням команди після її успіхів останнім часом. Головна проблема, як завжди, в зростанні апетитів гравців, які починають пробиватися на кіберспортивний Олімп.

ENCE vs Copenhagen Flames — пряма трансляція третього чвертьфіналу PGL Major Antwerp 2022. UPD: Дивитись результати матчу

В третьому півфіналі Стадії Чемпіонів PGL Major Antwerp 2022 зустрінуться ENCE  та Copenhagen Flames. Початок матчу о 17.30 за Києвом.  В цій парі є явний фаворит, принаймні теоретично ENCE вважаються значно сильнішими, що підтверджують своїми коефіцієнтами й експерти букмекерських контор. За статистикою між командами в останній час зазвичай вигравали ENCE, але на останньому Бласті данська