Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Рассел Twistzz Ван Далкен из FaZe Clan поделился ожидания от группы C на ESL Pro League Season 14. Канадец акцентирует внимание на том, что победа над NAVI это самый желанный результат для FaZe Clan в группе

Наша группа очень странная. В ней лишь 3 команды, которые не делали замен в составе. Победа над NAVI – наш самый желанный результат. Мы хотим взять реванш у них и хорошо подготовиться конкретно к этому матчу. Остальные соперники под вопросом, fnatic неплохо себя показали, а про BIG и Evil Geniuses сложно что-то сказать. Будем смотреть.

Матч между NAVI и FaZe Clan запланирован состояться 31 августа в 21:00 по Киеву в рамках ESL Pro League Season 14.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Матч дня: очередная проверка для NAVI против mouz на ESL Pro League Season 14

Крайний поединок между NAVI и FaZe Clan был в полуфинале IEM Cologne 2021, когда Natus Vincere уверенно победили “Фейзов” 2:0 по картам (16:7 @ Inferno; 16:7 @ Mirage). FaZe Clan заряжены взять реванш именно после этого поражения, смогут ли, узнаем 31 августа. Не пропусти!

Материалы по теме

flamie розповів скільки заробив граючи в NAVI і куди витратив більшу частину грошей

Колишній гравець NAVI росіянин Єгор flamie Васильєв дав півторагодинне інтерв’ю, де розповів чимало цікавого про часи свого розквіту в кіберспорті, який прийшовся на часи виступу за український клуб.

NAVI об’єднали два молодіжних склади і шукають нових гравців і тренера в наймолодший склад

0

NAVI переформатували свої академічні склади з CS2 і сформували єдиний склад NAVI Junior. В оновленій команді більшість знову представлено українцями, завдяки чому вона вже потрапила до національного українського рейтингу HLTV.

FaZe вибили NAVI з ESL PRO League Season 19

0

FaZe розгромили NAVI в другому турі Play-off  ESL PRO League. На коронному Nuke лідери світового рейтингу віддали лише п’ять раундів. На другій карті гра була надзвичайно близькою і завершилася в додатковий час, проте команда Каррігана знову була сильнішою.

NAVI разом з PUMA запустили стильну та іноваційну колекцію мерчу. Здається кіберспортивна форма нарешті почала “дорослішати”

0

NAVI разом з PUMA запустили нову колекцію командної форми в якій клуб виступатиме у 2024 році. До колекції входить командна джерсі, штані і два типи жакетів – з повною блискавкою і напівблискавкою.