Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олексій yXo Малецький також жорстко висловився після останньої витівки дружини Бумича. Здається, терпець у людей закінчився, далі або NAVI виганяють росіян з команди та роблять гучну заяву на підтримку України та повну відмову від росіян у всіх своїх складах з усіх дисциплін, або почнеться політика відміни Наві українською спільнотою.

Це буде означати хейт і тільки хейт команди з боку ЗМІ та українських енфлюенсерів, відмову від команди українських уболівальників, а далі відмову від команди її спонсорів. 

Звернення Олексія Малецького

Шкода, що кіберспортивні функціонери країни гівна, виявились гівно. Яке диво?!
(Добре, не всі, є декілька адекватних).
Були в мене сподівання що до дружини Бумича, навіть щастя їм обом бажав. Були сподівання що до гравців та тренерів деяких, але зрештою все це виявилось величезним відром з гівном.
Яка країна, такі й кіберспортсмени 💩
Думаю на цьому можна припинити надавати увагу всьому мокшанському, воно мертве.
На мажорі буду топити за андердогів.
Від всієї душі бажаю поразки всім командам, які розмовлять рузькою. НаВі мажор не виграють.
Чекаю дізбанд цього непорозуміння.
Сподіваюсь на формування складу з нормальними людьми!

Бережіть себе 🙏🏻
Все буде Україна 💙💛

Раніше ми писали про те, що пасивну позицію NAVI розкритикував Olsior. Він теж не розуміє, чому NAVI терплять витівкі дружини Бумича і фактично пропаганду капітаном своєї команди агресії з боку Росії.

Материалы по теме

Рейтинг найкращих команда світу з CS:GO. Підбиваємо підсумки першого півріччя та відмічаємо значний прогрес українських команд

Після турнірів у вихідні сталося чергове оновлення світового рейтингу CS:GO, проте перша десятка майже не зазнала змін, бо великих турнірів не відбувалося, а грали в основному команди поза топом.

ESL Impact Valencia 2022 — результати жіночого турніру з CS:GO з призовим у 100 тисяч доларів

Завершився великий жіночий турнір з CS:GO ESL Impact Valencia 2022. Польський склад NAVI Javelins завоював на турнірі 3-4 місце, з тріском програвши у півфіналі срібним призерам турніру FURIA.

Сповідь Кирила BoombI4 Михайлова блогеру Райзу ставить фінальну крапку у професійній кар’єрі гравця і ось чому

Найпопулярніший російський блогер CS:GO Райз опублікував інтерв’ю з одіозним колишнім капітаном NAVI Кирилом BoombI4 Михайловим. За добу інтерв’ю зібрало понад мільйон переглядів.

Клоунада в NAVI — клуб змінив дату новини про підписання росіянина на архівну, видалив відео анонсу та пости в соціальних мережах команди

«Українська» команда NAVI відмітилася черговим зашкваром. Після виходу нашої вчорашньої новини про те, що NAVI взяли у склад нового росіянина і виклали анонс одночасно з новиною про російський ракетний удар по ТРЦ в Кременчуці, команда швидко прибрала всі пости зі своїх соціальних мереж, а також заблокувала розважальне відео з росіянином на своєму каналі.