Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Польський кіберспортивний клуб AGO, який багато років був помітною силою на ТІР-2 сцені CS, повідомив про закриття на невизначений термін.

Разом зі складом з CS2 буде закрито і склад з LoL. В клубі пояснили закриття тим, що не хочуть знецінювати бренд не маючи в даний момент можливості конкурувати на високому рівні. 

Проте клуб не буде зупиняти роботу соціальних мереж і навіть планує провести пошук молодих талановитих гравців, щоб згодом спробувати повернутися в кіберспорт. 

Клуб AGO було засновано у 2016 році, а у 2017 році було підписано команду з CS:GO. За час свого існування AGO завжди були сконцентровані на польських гравцях і лише за часів CS2 спробували підписати міжнародний склад. За понад сім років в кіберспорті гравці клуба виграли 820 тисяч доларів, а головним їх досягненням стало друге місце на WESG у 2019 році, коли команда виграла 200 тисяч доларів США. 

 

Материалы по теме

Клуб TSM, який у 2022 році оцінювався у 540 мільйонів доларів, знаходиться на межі закриття

Американський кіберспортивний клуб TSM, який ще у 2022 році видання Forbes називало найдорожчим кіберспортивним клубом світу з оцінкою в 540 мільйонів доларів США, знаходиться на межі банкрутства.

П’ять команд хотіли вийти з американської ліги з League of Legends. Двом, що вийшли, заплатили мільйонні компенсації

Річард Льюїс повідомив, що за його інформацією на спеціальних зборах команд американської ліги LCS з Ліги Легенд Riot були шоковані настроями команд-учасниць.

Team Liquid розпускають свій зірковий склад з Rocket League і йдуть з дисципліни через проблеми із залученням спонсорів і монетизацією

Team Liquid виходять з дисципліни Rocket League, про це клуб повідомив на офіційному сайті. Найважливішим в цій новині є те, що команда розпускає потужний склад, який на цьогорічному Чемпіонаті світу посів 3-4 місце, а загалом за рік виграв майже 400 тисяч доларів.