Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NAVI зрозуміли, що кожен анонс підписання нового росіянина у складі українського клубу закінчується обуренням українців, тому перестали робити такі анонси на офіційному сайті та у соціальних мережах.

Проте росіянин Олександр Lk- Лємєшєв самостійно повідомив у власному твіттері, що став менеджером CS:GO складу Natus Vincere, про що моментально написали як українські, так і російські кіберспортивні ЗМІ. 

Олександр Lk- Лємєшєв не новачок у кіберспорті, раніше він вже був менеджером таких організацій як Vega Squadron та Unique, а також був тренером HellRaisers.

У своєму повідомленні росіянин, як це завжди роблять так звані “хороші” росіяни, завуальовано засудив війну.

У зверненні йдеться про те, що треба зупинити безумство і що він любить Київ, проте жодного разу не вказується хто саме розв’язав війну, та кого саме треба зупинити. Простіше кажучи ми бачимо чергову боягузливу позицію від росіянина і чергове зрадницьке підписання росіянина під час війни від NAVI. 

— ESL One Cologne стане моїм першим турніром у ролі менеджера команди NAVI з CS:GO. І до біса війну! Ніколи б не подумав, що це те, що я говоритиму 2022 року. Люди не повинні страждати, тікати зі своїх будинків, і вони не повинні розлучатися зі своїми близькими, діти не повинні вмирати. Сирени та вибухи не повинні будити вас уночі.

Я був в Україні більше 10 разів, і до мене ніколи не ставилися інакше, бо я росіянин. Я люблю Київ, люблю Україну, люблю її культуру та людей звідти. Це безумство треба зупинити.

Раніше у російських ЗМІ з’являлася інформація про те, що у склад NAVI по Dota 2 після початку війни було прийнято тренера з російським громадянством. NAVI не робили ніяких анонсів цієї події, але пізніше факт підписання підтвердив капітан команди Solo. 

Таким чином після початку гарячої фази війни, “український” клуб Natus Vincere підписав як мінімум чотирьох росіян у склади своїх команд: 1 гравця у склад з Dota 2, 1 тренера у склад з Dota 2, 1 гравця у склад з PUBG, 1 менеджера у склад з CS:GO. 

Виправдовуючись перед уболівальниками Natus Vincere наголошували, що через поганий стан українського кіберспорту (ми та багато аналітиків не згодні з цим) вони змушені брати до складів росіян, але роблять це лише через брак скілових українських гравців.

Хочеться запитати NAVI, невже в Україні не знайшлося жодної гідної людини, яка могла б займатися документами команди, купівлею білетів та забезпеченням логістики, невже менеджер має мати настільки унікальні скіли, що в український клуб не зміг знайти ані в Україні, ані в Європі жодного гідного кандидата і був вимушений наймати представника ворогів? 

Проте можливо вже ніхто з українців просто не хоче іти працювати в NAVI, що б не забруднитися?

Я гадаю наші читачі добре розуміють реакцію на цю подію нормальних українців, проте ми все ж зробили невелику добірку реакції українців з каналу Арсенія Триноженко. 

Збільшити картинку

Читайте також про те, що Арсеній Триноженко збирає гроші на бойовий безпілотник, щоб допомогати ЗСУ знищувати російських агресорів. 

Материалы по теме

Новачки рвуться в бій. Як пройшов другий етап Warm Up League Spring Cup 2024

Між другим і третім етапом Warm Up League Spring Cup 2024 була незвично довга перерва – цілих три тижні. Тому давайте напередодні нової гонки, згадаємо як пройшла і чим завершилась попередня зустріч пілотів.

Денис electronic Шаріпов перейшов в Virtus.pro. Цим вчинком він знищив агрументи, що в NAVI грали росіяни тільки з правильною позицією

Денис electronic Шаріпов перейшов в російську команду Virtus.pro, ця новина стала абсолютною несподіванкою для всієї спільноти Counter-Strike.

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024

0

FaZe розгромили MOUZ в фіналі IEM Chengdu 2024 і заробили титул та 100 тисяч доларів. Таким чином європейський колектив, який вже тривалий час займає першу сходинку світового рейтингу, перервав свою серію програних фіналів і здобув важливу перемогу.

Комуністична партія РФ взялася за проведення турнірів з Counter-Strike 2

0

В Росії в кіберспорт пішла не тільки влада, а і кишенькові політичні партії, серед яких КПРФ вічного Геннадія Зюганова. Незмінний лідер російських комуністів на своїй сторінці в телеграм відзвітував про проведення кіберспортивного турніру по CS2, присвяченого дню космонавтики.