Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Президент Франції Емануель Макрон перед другим туром президентських виборів вирішив позагравати з молодим електоратом геймерів та зробив гучну заяву про проведення у Франції великого кіберспортивного турніру.

— 2024 року ми прийматимемо Олімпіаду. Я сподіваюся, що цього року ми зможемо провести у Франції один з великих кіберспортивних турнірів: мейджор з CS:GO, Worlds з LOL або The International з Dota 2.

Проведення двох з цих трьох турнірів в один рік в одній країні стало б винятковим випадком, але, що символічно, це об’єднання елітного спорту та кіберспорту у Франції. І чому б не розглянути формат турніру за участю збірних? Це може дати поштовх подальшому розвитку кіберспорту.


Коментар Gameinside: В котре політик хоче хайпонути на тому, в чому абсолютно не розуміється і сідає в галошу. 

Можливо Франція і може надати розробникам ігор якісь круті умови та заманити до себе в країну два великих турніри в один рік, але про які збірні говорить Макрон? 

Політик не має жодної уяви про те, як влаштовано сучасний кіберспорт. Він би ще запропонував провести Лігу Чемпіонів з футболу у форматі збірних. 

Очевидно, що заява Макрона просто політичний крок для перемоги на виборах і ніякого великого турніру у Франції у 2024 році не відбудеться. 

Материалы по теме

Президент Франції Емануель Макрон запросив Себастьяна Ceb Дебса до Єлисейського палацу обговорити кіберспорт

Професійного кіберспортсмена Себастьяна Ceb Дебса запросили на зустріч до Єлисейського палацу до президента Франції Емманюеля Макрона. Темою розмови скоріше за все стане обговорення кіберспортивних турнірів рівня Мейджора або вище у Франції.

Емануель Макрон продовжує загравати з молоддю — вдягнув мерч Vitality в кольорах національного прапора Франції

Чинний президент франції Емануель Макрон продовжив загравати з молодим електоратом прямо перед другим вирішальним туром президентських виборів у своїй країні.